Тоттенгем — Челсі — 1:4. Чемпіонат Англії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-07 00:10 6 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Тоттенгем (Лондон) і ... Тоттенгем — Челсі — 1:4. Чемпіонат Англії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

6 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Тоттенгем (Лондон) і Челсі (Лондон).

Тоттенхэм - Челси - 1:4. Чемпионат Англии, 11-й тур. Обзор матча, статистикаТоттенхэм - Челси - 1:4. Чемпионат Англии, 11-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 11-й тур

Тоттенгем (Лондон) — Челсі (Лондон) — 1:4 (1:1)
Голи: Кулусевскі (6) — Палмер (35), Н. Джексон (75), Н. Джексон (90+4), Н. Джексон (90+7)

Попередження: Ієнома Дестіні Удогіє (18), L. Colwill (45+10), Н. Джексон (45+10), П. М. Сарр (45+10), Ієнома Дестіні Удогіє (55), Мало смаку (86), Мудрик (89), К. Угочукву (90+4).

Огляд матчу Тоттенгем — Челсі:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Тоттенгем Хотспур» «Челсі» здобув упевнену перемогу над суперниками «Тоттенгема» з рахунком 4:1. У напруженій атмосфері, що панувала на стадіоні, обидві команди прагнули завоювати три очки. Початок матчу був вибуховим: уже на 6-й хвилині Д. Кулусевскі з «Тоттенхема» вразив ворота суперника, чим викликав шаленство глядачів. Однак святкування були недовгими, бо гол Сон Хин-Міна було скасовано через порушення офсайду лише через вісім хвилин. В умовах наростаючої напруги гравець «Тоттенхема» Д. Удогі був покараний жовтою карткою на 18-й хвилині, що, можливо, стало ознакою прийдешніх подій. На 21-й хвилині «Челсі» отримав шанс зрівняти рахунок, коли гол Р. Стерлінга був скасований за гру рукою, що призвело до розчарування вболівальників обох сторін. Кілька миттєвостей потому «Челсі» не зміг забити ще один гол, оскільки М. Кайседо був спійманий в офсайд на 28-й хвилині. Однак уже за п’ять хвилин маятник хитнувся на їхню користь, коли гравець «Тоттенхема» К. Ромеро отримав червону картку, залишивши свою команду вдесятьох. Остаточно глухий кут було перервано на 35-й хвилині, коли у ворота «Челсі» було призначено пенальті, який був реалізований К. Палмером. Перший тайм залишався насиченим подіями: обидві команди отримали жовті картки, що ще більше посилило напругу матчу. У перерві обидві команди провели стратегічні заміни. У складі «Тоттенхема» з’явилися Б. Джонсон і М. ван де Вен, а в складі «Челсі» — Л. Колвілл і М. Кукурелла. Ці заміни були спрямовані на те, щоб дати команді свіжі сили і переломити хід гри. Проте другий тайм пройшов під знаком «Челсі».

На 55-й хвилині гравець «Тоттенхема» Д. Удогі отримав другу жовту картку, що призвело до червоної картки і ще більше зменшило шанси «Челсі» на успіх. Ця невдача змусила «Тоттенгем» провести додаткові заміни: Р. Бентанкур та О. Скікі. Бентанкур і О. Скіпп вийшли замість П. М. Сарра і Д. Кулусевскі. «Челсі» продовжував домінувати, і на 75-й хвилині Н. Джексон відмінним голом збільшив свою перевагу. Постійний пресинг гостей виявився занадто сильним для «Тоттенхема», і йому було складно організувати будь-які значущі атаки. На завершальній стадії матчу «Челсі» зробив третю заміну, замінивши Р. Джеймса на М. Густостона. Джеймса на М. Густо на 77-й хвилині. Незважаючи на всі зусилля «Тоттенхема», гол Е. Дієра було скасовано через офсайд на 79-й хвилині. У міру наближення до завершення гри загострення пристрастей почало наростати: ще дві жовті картки отримали М. Густо і М. Мудрик на 86-й і 89-й хвилинах відповідно. У відповідь на це «Челсі» ввів у гру К. Угочукву, замінивши Р. Стерлінга. Стерлінга. Наприкінці тайму Н. Джексон забив третій гол «Челсі» в матчі, ще більше збільшивши свою перевагу. На довершення до всього «Тоттенгем» отримав жовту картку на останніх хвилинах гри. Останнім ударом Н. Джексон оформив дубль, забезпечивши «Челсі» блискучу перемогу з рахунком 4:1. Загалом, це був чудовий виступ «Челсі», який продемонстрував їхню силу, майстерність і рішучість. Незважаючи на те, що «Тоттенгем» потужно стартував, «Челсі» в підсумку здобув перемогу над суперником, залишивши вболівальників у захваті від блискучої гри своєї команди. Цей результат, безсумнівно, послужить значним стимулом для «Челсі» в боротьбі за титул у Прем’єр-лізі, а «Тоттенгему» належить перегрупуватися і оговтатися від цієї поразки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вулверхемптон — Тоттенхем, Челсі — Ман.Сіті.