Шахтар — Барселона — 1:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-11-07 21:42 7 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Шахтар (Донецьк) і Барселона (Іспанія). ... Шахтар — Барселона — 1:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

7 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Шахтар (Донецьк) і Барселона (Іспанія).

Шахтер - Барселона - 1:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаШахтер - Барселона - 1:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Шахтар (Донецьк) — Барселона (Іспанія) — 1:0 (1:0)
Голи: Сікан (40)

Предупредження: Рональд Араужо (45+2)

Огляд матчу Шахтар — Барселона:

У довгоочікуваному поєдинку Ліги чемпіонів УЄФА донецький «Шахтар» здобув заслужену перемогу над «Барселоною» з рахунком 1:0. Перший тайм матчу був наповнений напругою і чудовим футболом обох команд. Донецький «Шахтар» вийшов уперед уже на 40-й хвилині завдяки відмінному голу Д. Сікана. Нападник, продемонструвавши неймовірне самовладання і точність, переправив м’яч у сітку воріт, залишивши воротаря «Барселони» в безпорадному стані.

«Барселона» спробувала відповісти і піти вперед, але їхні зусилля натрапили на потужну відсіч з боку надійної оборони донецького «Шахтаря». У міру наближення до перерви напруга наростала, і на 45-й хвилині за грубе порушення правил жовту картку отримав гравець «Барселони» Р. Араужо. На початку другого тайму «Барселона» провела кілька замін, намагаючись переломити хід матчу на свою користь. На 59-й хвилині О. Ромеу замінив Педрі, а Ф. Торрес був замінений на Жоао Фелікса. Ці заміни надали атаці «Барселони» нових сил, проте донецький «Шахтар» упевнено оборонявся, обмежуючи гольові можливості «Барселони». Для підтримання інтенсивності гри «Шахтар» зробив кілька замін. Рафінья вийшов замість Л. Ямала, а М. Алонсо замінив А. Бальде на 60-й хвилині. На 62-й хвилині тренер донецького «Шахтаря» зробив грамотний хід, вирішивши замінити Д. Сікана, який забив гол, на К. Келсі, забезпечивши свіжі сили на передній лінії. Ця заміна була спрямована на те, щоб «Шахтар» зберіг свою перевагу і не дозволив «Барселоні» піти у відрив. Подальші зміни відбулися у складах обох команд: на 73-й хвилині Т. Степаненко замінив Ю. Назаріну. Назар’їна на 73-й хвилині, а «Барселона» на 81-й хвилині ввела в гру Гаві замість Ф. Лопеса. Заміни внесли нову динаміку в гру, але жодна з команд так і не змогла вийти з глухого кута. Напруга в матчі наростала в міру наближення до фіналу. На 90-й хвилині жовту картку отримав гравець донецького «Шахтаря» Ньюертон, що ще більше загострило обстановку. В останній спробі вирвати перемогу донецький «Шахтар» зробив останню заміну, замінивши Ньюертона на М. Шведа. Незважаючи на всі зусилля «Барселони» в останні хвилини матчу, вона так і не змогла зрівняти рахунок. Впевнена оборона донецького «Шахтаря» успішно втримала перевагу в один м’яч, оформивши вражаючу перемогу. Цей результат, безсумнівно, додасть донецькому «Шахтарю» впевненості у своїх силах у Лізі чемпіонів УЄФА. З іншого боку, «Барселоні» необхідно перегрупуватися і проаналізувати свої дії, щоб у найближчих матчах бути сильнішою. Загалом матч між донецьким «Шахтарем» і «Барселоною» вийшов захопливим, продемонстрував дух суперництва і майстерність обох команд. Це ще одне нагадування про непередбачуваність футболу і про те, що в будь-який день може статися все, що завгодно.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Шахтар — Антверпен, Барселона — Порту.