Порту — Антверпен — 2:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-11-07 23:58 7 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Порту (Португалія) та Антверпен (Бельгія). ... Порту — Антверпен — 2:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

7 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Порту (Португалія) та Антверпен (Бельгія).

Порту - Антверпен - 2:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаПорту - Антверпен - 2:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Порту (Португалія) — Антверпен (Бельгія) — 2:0 (1:0)
Голи: Еванілсон (32), Пепе (90+1)

Попередження: A. Юсуф (20), A. Vermeeren (45+2), Девід Кармо (58), O. Wijndal (62), Ф. Консейсао (84)

Огляд матчу Порту — Антверпен:

У захопливому матчі Ліги чемпіонів УЄФА, що відбувся на стадіоні «Ештадіу Ду Драгау», «Порту» здобув перемогу над «Антверпеном» із рахунком 1:0 у перерві, а потім довів рахунок до 2:0 в основний час. Гра була насичена цікавими моментами і яскравими подіями, що демонструють гостру конкуренцію на європейській арені. Перший помітний інцидент стався на 20-й хвилині, коли гравець «Антверпена» А. Юсуф отримав жовту картку, що свідчить про інтенсивність гри від самого початку. По ходу матчу на 32-й хвилині у ворота «Порту» було призначено пенальті, який успішно реалізував Еванілсон, забезпечивши господарям впевнену перевагу. «Антверпен» не відступав у прагненні зрівняти рахунок. Однак їхня агресивність призвела до того, що перед самою перервою А. Вермерен отримав жовту картку, що свідчить про фізичний характер зустрічі. Рахунок у перерві залишився на користь «Порту», але обидві команди жадали більшого. Другий тайм розпочався з негайної заміни у складі «Антверпена» — на 46-й хвилині Р. Де Лаєт змінив Ж. Батайя. Однак їхнім надіям було завдано серйозного удару, коли на 50-й хвилині Й. Еккеленкамп отримав червону картку, залишивши «Антверпен» удесятьох до кінця матчу. У міру наростання напруги на полі обидві команди здійснювали фоли, за які отримували жовті картки.

Так, гравець «Порту» Д. Кармо отримав попередження на 58-й хвилині, а гравець «Антверпена» О. Вейндаль — на 62-й хвилині. Ці картки свідчили про змагальний характер гри і прагнення гравців домогтися перемоги. Намагаючись переломити хід матчу, «Антверпен» зробив три заміни поспіль, випустивши на 68-й хвилині свіжі сили. О. Вейндал був замінений на К. Корбані, М. Баліквіша вийшов замість А. Муджі, а Г. Іленіхена на 75-й хвилині був замінений на В. Янссена. Тренер «Антверпена» сподівався, що ці зміни пожвавлять атаку і дадуть змогу врятувати результат. Не відстає і «Порту», який на 68-й хвилині ввів у гру М. Таремі замість Ф. Консейкао. Надалі на 82-й хвилині А. Франко замінив Данні Намасо, а на 83-й хвилині замість Х. Санчеса вийшов Зайду. На 83-й хвилині Еванілсон, який забив пенальті, також був замінений на Ф. Наварро. Ближче до кінця гри, на 84-й хвилині, гравець ФК «Порту» Ф. Консейкао отримав жовту картку, що посилило драматизм на полі. Однак саме на 90-й хвилині настав момент слави для «Порту» — Пепе забив гол, поставивши крапку в матчі та забезпечивши заслужену перемогу господарів поля. Матч між «Порту» та «Антверпеном» у Лізі чемпіонів УЄФА продемонстрував істинний дух футболу: обидві команди проявили стійкість, фізичну міць і майстерність. Глядачі на стадіоні Estádio Do Dragão стали свідками захопливого поєдинку, який продемонстрував конкурентну природу європейського футболу на найвищому рівні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Барселона — Порту, Шахтар — Антверпен.