Лаціо — Фейєноорд — 1:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-11-08 00:00 7 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) і Фейєноорд (Роттердам). ... Лаціо — Фейєноорд — 1:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

7 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) і Фейєноорд (Роттердам).

Лацио - Фейеноорд - 1:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаЛацио - Фейеноорд - 1:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Лаціо (Рим) — Фейєноорд (Роттердам) — 1:0 (1:0)
Голи: C. Нерухомий (45+1)

Попередження: B. Nieuwkoop (1), Весіно (69), R. Zerrouki (70), M. Wieffer (77)

Огляд матчу Лаціо — Фейєноорд:

У напруженій боротьбі на футбольному полі «Лаціо» здобув перемогу над «Фейєноордом» із рахунком 1:0 у матчі Ліги чемпіонів УЄФА, який відбувся на легендарному стадіоні «Стадіо Олімпіко». Рахунок 1:0 у перерві залишився незмінним до фінального свистка, оскільки обидві команди продемонстрували свою рішучість і тактичну майстерність. Початок матчу пройшов у запеклому темпі, обидві сторони прагнули здобути перемогу з перших хвилин. Уже на першій хвилині гравець «Фейєноорда» Б. Ньівкооп отримав жовту картку за попередження, задавши тим самим тон напруженому поєдинку. Під час гри «Лаціо» став домінувати, що призвело до заміни гравця «Фейєноорда» на 20-й хвилині. Б. Ньівкооп був замінений на Г. Траунера, що дало змогу «Фейєноорду» зміцнити оборону. Переломний момент настав перед самою перервою, коли гравець «Лаціо» К. Іммобіле на 45-й хвилині забив гол, забезпечивши своїй команді вирішальну перевагу — 1:0. Клінічний удар Іммобіле продемонстрував його майстерність і надав «Лаціо» такий необхідний імпульс перед другим таймом. На початку другого тайму обидві команди зробили заміни: на 53-й хвилині у складі «Лаціо» з’явилися Д. Камада і М. Гуендузі.

Фейєноорд же замінив Г. Траунера і Б. Ньівкоопа на А. Джаханбахша і Л. Іванусека на 74-й хвилині. У міру наростання напруги в матчі стали з’являтися вилучення: М. Вечіно з Лаціо та Р. Зеррукі з Фейєноорда отримали жовті картки на 69-й і 70-й хвилинах відповідно. Фізична складова матчу була очевидна, гравці викладалися до межі, щоб заробити три важливі очки. У спробі зберегти перевагу «Лаціо» зробив ще дві заміни на 78-й хвилині, випустивши Н. Ровеллу та Л. Пеллу. Ровеллу і Л. Пеллегріні замість М. Вечіно і Е. Хісая. Фейєноорд відповів новими змінами на 81-й хвилині, замінивши Р. Зеррукі та І. Пайшао на А. Веду та К. Тімбера. На останніх хвилинах матчу жовту картку отримав гравець «Лаціо» Н. Ровелла, що ще більше підкреслило напружений характер поєдинку. Однак надійна оборона «Лаціо» та нездатність «Фейєноорда» зрівняти рахунок призвели до того, що до фінального свистка рахунок так і залишився 1:0. Перемога «Лаціо» в цьому запеклому поєдинку продемонструвала здатність досягати результату, а наполегливість «Фейєноорда» впродовж усього матчу підкреслювала його прагнення до позитивного результату. Поєдинок Ліги чемпіонів УЄФА на «Стадіо Олімпіко» став захоплюючим видовищем для вболівальників обох команд, а переможцем у цьому матчі став «Лаціо».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лаціо — Селтік, Фейєноорд — Атлетіко.