Зальцбург — Інтер — 0:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-11-08 23:55 8 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Зальцбург (Австрія) та Інтер (Мілан). ... Зальцбург — Інтер — 0:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

8 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Зальцбург (Австрія) та Інтер (Мілан).

Зальцбург - Интер - 0:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаЗальцбург - Интер - 0:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Зальцбург (Австрія) — Інтер (Мілан) — 0:1 (0:0)
Голи: Lautaro Martínez (86)

Предупредження: Y. Bisseck (27), Чалханоглу (49), Страхиня Павлович (51), O. Глух (75)

Огляд матчу Зальцбург — Інтер:

«Ред Булл Зальцбург» зустрівся з «Інтером» у захопливому матчі Ліги чемпіонів УЄФА на стадіоні «Ред Булл Арена». Обидві команди прагнули забезпечити собі вихід до наступного раунду, і напруга протягом усього матчу була високою. Перший тайм залишився безгольовим, але далеко не безрезультатним. На 27-й хвилині гравець «Інтера» Ю. Біссек отримав жовту картку за несвоєчасну атаку. Незважаючи на силову боротьбу, до свистка на перерву жодна з команд не змогла вийти з глухого кута. На початку другого тайму «Інтер» здійснив ранню заміну: Ю. Біссек замінив С. де Врея. У складі «Ред Булл Зальцбург» також відбулася заміна: А. Ульмер був замінений на Л. Гурна-Дуата. На 49-й хвилині Х. Калханоглу отримав жовту картку, оскільки суддя намагався зберегти контроль над грою. На 60-й хвилині «Інтер» вирішив струсити гру, замінивши Х. Калханоглу на К. Аслані. На 68-й хвилині відбулася ще одна подвійна заміна: А. Санчес і Л. Мартінес замінили Х. Мхітаряна і Н. Бареллу відповідно.

Розчарування «Ред Булл Зальцбурга» зросло, коли на 75-й хвилині О. Глух отримав жовту картку. У пошуках шансів на порятунок «Ред Булл Зальцбург» зробив другу заміну, замінивши на 79-й хвилині Р. Сіміча на П. Раткова. Однак в останні хвилини гри «Інтер» все ж домігся успіху. На 86-й хвилині було призначено пенальті, який майстерно реалізував Л. Мартінес. Передчуваючи перемогу, менеджер «Інтера» зробив ще одну заміну на 87-й хвилині, випустивши Карлоса Аугусто замість Ф. Дімарко. «Ред Булл Зальцбург», зневірившись врятувати очко, зробив дві пізні заміни. На 87-й хвилині К. Конате і Д. Нене замінили А. Ульмера і О. Глоха відповідно. У підсумку «Інтер» утримав невелику перевагу і здобув важку перемогу на виїзді. Матч продемонстрував дух суперництва та майстерність обох команд, а на стадіоні «Ред Булл Арена» панувала напружена атмосфера. Хоча дата, час і раунд цього матчу не були вказані, інтенсивність гри і важливість Ліги чемпіонів роблять його незабутнім протистоянням двох найкращих команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реал С-дад — Зальцбург, Бенфіка — Інтер.