ЛАСК — Юніон — 3:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-11-09 21:43 9 листопада відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися ЛАСК (Австрія) і Юніон (Бельгія). ... ЛАСК — Юніон — 3:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

9 листопада відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися ЛАСК (Австрія) і Юніон (Бельгія).

ЛАСК - Юнион - 3:1. Лига Европы. Обзор матча, статистикаЛАСК - Юнион - 3:1. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

ЛАСК (Австрія) — Юніон (Бельгія) — 3:1 (2:0)
Голи: S. Horvath (25), M. Талов’єров (45+4), R. Žulj (77) —

Попередження: Ivan Ljubić (19), F. Stojkovic (49), Cameron Puertas (71)

Огляд матчу ЛАСК — Юніон:

У матчі Ліги Європи УЄФА, що відбувся на стадіоні «Райффайзен Арена», «Ласк Лінц» здобув переконливу перемогу над «Уніон Сен-Жіллуаз» із рахунком 3:0. За рахунку 2:0 у перерві «Ласк Лінц» домінував у грі від початку і до кінця. Початок матчу був напруженим, що призвело до ранньої жовтої картки гравця «Ласк Лінц» І. Любича на 19-й хвилині. Однак ця невдача не зупинила господарів поля, і незабаром вони взяли гру під свій контроль. На 25-й хвилині «Ласк Лінц» було призначено пенальті, і С. Хорват не втратив можливості реалізувати його, вивівши свою команду в лідери. Господарі поля продовжували йти вперед, і на 30-й хвилині Т. Сагедер отримав жовту картку. Перед самою перервою «Ласк Лінц» додав до свого рахунку ще один гол. М. Талов’єров переправив м’яч у сітку, збільшивши перевагу до 2:0. На початку другого тайму «Уніон Сант Жиллуаз» спробував відігратися, зробивши першу заміну на 46-й хвилині. Д. Екерт-Айєнса був замінений на К. Родрігеса. Однак «Ласк Лінц» продовжував контролювати ситуацію, пресингуючи суперника по всіх фронтах. На 49-й хвилині жовту картку отримав Ф. Стойкович, але це не завадило господарям поля домінувати.

На 57-й хвилині «Уніон Сен-Жіллуаз» здійснив ще дві заміни: на поле вийшли К. Ванхаутт і Н. Садікі, а на 74-й хвилині «Ласк Лінц» здійснив дві перші заміни: на полі з’явилися Г. Белло і Р. Реннер. Ці заміни додали команді нових сил, і вона продовжила тиск на «Уніон Сен-Жіллуаз». За хвилину, на 75-й хвилині, у складі «Ласк Лінц» з’явилися І. Мустафа і М. Любічич, а на 58-й і 76-й хвилинах «Уніон Санкт-Жіллуаз» зробив ще одну заміну, випустивши на поле А. Кастро-Монтеса, К. Терхо, М. Амуру і М. Расмуссена. Однак їхні зусилля виявилися марними — «Ласк Лінц» продовжував наполегливо атакувати. На 77-й хвилині «Ласк Лінц» оформив перемогу ще одним голом. Р. Зульж влучив у сітку, збільшивши перевагу до 3:0. На 83-й і 87-й хвилинах «Ласк Лінц» зробив останні заміни: на поле вийшли М. Усор і Х. Баліч. Після фінального свистка «Ласк Лінц» відсвяткував заслужену перемогу над «Уніон Сант Жіллуаз» із рахунком 3:0. Це була домінуюча гра господарів поля, які впродовж усього матчу демонстрували свою силу та вміння. Перемога над «Уніон Сент-Жіллуаз», безсумнівно, додасть впевненості «Ласк Лінцу» у своїх силах на шляху до Ліги Європи УЄФА. Вони продемонстрували свою майстерність як в атаці, так і в обороні, довівши, що з ними необхідно рахуватися в цьому турнірі. З іншого боку, «Уніон Сен-Жіллуаз» повинен перегрупуватися і проаналізувати свій виступ, щоб у найближчих матчах бути сильнішим.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ліверпуль — ЛАСК, Тулуза — Юніон.