Фрайбург — Бачка Топола — 5:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-11-09 23:56 9 листопада відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Фрайбург (Німеччина) і Бачка Топола ... Фрайбург — Бачка Топола — 5:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

9 листопада відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Фрайбург (Німеччина) і Бачка Топола (Сербія).

Фрайбург - Бачка Топола - 5:0. Лига Европы. Обзор матча, статистикаФрайбург - Бачка Топола - 5:0. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Фрайбург (Німеччина) — Бачка Топола (Сербія) — 5:0 (1:0)
Голи: M. Rohl (24), Максиміліан Еггештейн (56), N. Weisshaupt (69), Чуквубуіке Адаму (80), Р. Доан (90+2)

Попередження: J. Влалюкін (29), П. Лінхарт (39)

Огляд матчу Фрайбург — Бачка Топола:

СК «Фрайбург» розгромив ТСК «Бачка Топола» в матчі Ліги Європи УЄФА У захопливому матчі Ліги Європи УЄФА, який відбувся на стадіоні Europa-Park, СК «Фрайбург» здобув впевнену перемогу над ТСК «Бачка Топола» з рахунком 5:0. Німецька команда домінувала в матчі від початку і до кінця, продемонструвавши перевагу в майстерності та командній роботі. Перший гол у матчі було забито на 24-й хвилині, коли гравець «Фрайбурга» М. Рол ударом з близької відстані вразив ворота суперника. Цей перший гол надав «Фрайбургу» значного імпульсу і задав тон усьому матчу. ТСК «Бачка Топола» спробував відігратися, але його зусилля були придушені надійною обороною «Фрайбурга». На 29-й хвилині гравець ТСК «Бачка Топола» Я. Влалукін отримав жовту картку, що підкреслило розчарування команди гостей, а на 39-й хвилині жовту картку отримав і гравець «Фрайбургу» П. Лінхарт, але це не завадило їм домінувати на полі. На початку другого тайму ТСК «Бака Топола» зробив дві швидкі заміни. Я. Влалукін був замінений на Я. Калушича, а Н. Кувеліч вийшов замість А. Чирковича. Однак ці заміни не змогли переломити хід гри на користь ТСК «Бачка Топола». На 56-й хвилині «Фрайбург» збільшив свою перевагу, забивши сенсаційний гол М. Еггештайна.

Це ще більше деморалізувало ТСК «Бачка Топола» і змусило їх шукати шляхи повернення в гру. Фрайбурзький клуб також зробив стратегічні заміни, ввівши в гру свіжі сили, щоб зберегти свою перевагу. На 58-й хвилині М. Рол був замінений на М. Грегорича, а на 70-й хвилині замість Н. Вайсхаупта на поле вийшов Л. Холер. Незабаром після цього Н. Вайсхаупт зробив хід у відповідь, замінивши Я. Макенго. ТСК «Бачка Топола» спробував врятувати становище, зробивши додаткові заміни: на 67-й хвилині С. Йовановіч був замінений. Йованович був замінений на М. Пантовича, а І. Джаковац на тій самій хвилині замінив М. Радіна. Однак оборона «Фрайбурга» трималася стійко, не даючи супернику можливості забити. На 69-й хвилині Н. Вайсхаупт додав до свого рахунку ще один гол, ще більше збільшивши перевагу «Фрайбурга». Слідом за цим у гру вступив Дж. Адаму, який замінив Л. Холера, і зумів забити гол уже через десять хвилин, на 80-й хвилині. Ближче до кінця матчу «Фрайбург» продовжив невблаганне прагнення до перемоги. На 90-й хвилині Р. Доан забив останній гол, завершивши вражаючий виступ німецької команди. Домінування «Фрайбурга» продемонструвало його майстерність у Лізі Європи УЄФА та стало чітким сигналом для суперників. Завдяки злагодженій командній роботі та майстерності гравців «Фрайбург» міцно зайняв своє місце в турнірній таблиці.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фрайбург — Олімпіакос, Бачка Топола — Вест Гем.