Слован — Лілль — 1:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-11-10 00:00 9 листопада відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Слован (Братислава) і Лілль (Франція). ... Слован — Лілль — 1:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

9 листопада відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Слован (Братислава) і Лілль (Франція).

Слован - Лилль - 1:1. Лига конференций. Обзор матча, статистикаСлован - Лилль - 1:1. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Слован (Братислава) — Лілль (Франція) — 1:1 (0:0)
Голи: A. Cavric (80) — Анхель Гомес (52)

Предупредження: K. Саввідіс (46), Барсегян (84), Володимир Вайс (90+1), Бенталеб (90+3)

Огляд матчу Слован — Лілль:

Нещодавно у Братиславі відбувся напружений футбольний матч між командами «Слован» та «Лілль» у рамках Конференції Ліги Європи УЄФА. Матч проходив на стадіоні Štadión Tehelné і тримав уболівальників у напрузі від початку і до кінця. Обидві команди вийшли на поле з рішучістю, сподіваючись домогтися перемоги. Перший тайм закінчився з рахунком 0:0, що свідчить про сильну оборону обох команд. Незважаючи на кілька гольових моментів, жодній з команд не вдалося вийти з глухого кута. Другий тайм розпочався з новою енергією, і першим ударом відзначився «Лілль». На 52-й хвилині А. Гомеш переправив м’яч у сітку воріт, і «Лілль» повів у рахунку 1:0. Цей гол надав впевненості французькій команді, а братиславський «Слован» продовжив наполегливе прагнення зрівняти рахунок. На 68-й хвилині у складі «Лілля» стався перший шквал замін. Ю. Язичі, Ж. Давид і Е. Жегрова замінили А. Оунаса, Л. Йоро та Александро відповідно. Ці зміни були спрямовані на те, щоб освіжити склад «Лілля» і зберегти свою перевагу. Не відстаючи, «Слован» із Братислави зробив свою заміну. На 69-й хвилині Н. Марчеллі був замінений на А. Каврича. Ці тактичні рішення були спробою розворушити ситуацію і переломити хід гри на свою користь.

Черговий поворот у матчі стався на 80-й хвилині, коли гравець братиславського «Слована» А. Каврич влучив у сітку воріт, зрівнявши рахунок на табло — 1:1. Цей гол запалив уболівальників і дав братиславському «Словану» імпульс для можливого повернення в гру. Однак гра не обійшлася без драматизму. На 84-й хвилині жовту картку отримав Т. Барсегян із братиславського «Слована». Напружена атмосфера продовжувала підстьобувати гравців, що призвело до гострої боротьби в останні кілька хвилин. На 86-й хвилині «Лілль» зробив останню заміну, випустивши Р. Кабеллу замість І. Кавалейро. Це була спроба посилити атаку «Лілля» і вирвати перемогу в кінцівці матчу. У час, що залишився, обидві команди вели наполегливу боротьбу за переможний гол. У складі братиславського «Слована» також відбулися заміни: на 90-й хвилині К. Саввідіс змінив Я. Канкаву. На тлі цього хаосу на останніх хвилинах матчу було отримано дві жовті картки. В. Й. Вайсс отримав попередження за «Слован» із Братислави, а Н. Бенталеб із «Лілля» також потрапив до суддівської книги. Коли пролунав фінальний свисток, на табло висвітилася нічия 1:1. І «Слован» (Братислава), і «Лілль» показали захоплююче видовище, продемонструвавши свою рішучість і стійкість протягом усього матчу. Незважаючи на те, що результат, можливо, не був ідеальним для обох сторін, вони можуть втішитися тим, що їм довелося докласти чимало зусиль, і з нетерпінням чекати на майбутні випробування в Лізі Європи.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Клаксвік — Слован, Олімпія — Лілль.