Вест Гем — Олімпіакос — 1:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-11-10 00:06 9 листопада відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) і Олімпіакос ... Вест Гем — Олімпіакос — 1:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

9 листопада відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) і Олімпіакос (Пірей).

Вест Хэм - Олимпиакос - 1:0. Лига Европы. Обзор матча, статистикаВест Хэм - Олимпиакос - 1:0. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Вест Гем (Лондон) — Олімпіакос (Пірей) — 1:0 (0:0)
Голи: Пакета (72)

Попередження: Е. Альварес (19), М. Кудус (28), Деніел Поденс (38), Дж. Порозо (83), Боуен (90+4), K. Fortounis (90+2)

Огляд матчу Вест Гем — Олімпіакос:

У запеклому поєдинку з пірейським «Олімпіакосом» у Лізі Європи УЄФА на стадіоні «Лондон» перемогу здобув «Вест Гем». За рахунку 0:0 у перерві матчу боротьба була напруженою до останніх хвилин, коли «Вест Гему» вдалося забити вирішальний гол і здобути перемогу з рахунком 1:0. Матч розпочався з великої енергії та рішучості обох команд, що стало очевидним уже на 19-й хвилині, коли жовту картку отримав гравець «Вест Гема» Е. Альварес, а на 28-й хвилині ще одну жовту картку отримав М. Кудус. Не залишився осторонь і гравець пірейського «Олімпіакоса» Д. На 38-й хвилині жовту картку отримав і Д. Поденсе, що ще більше посилило напруження гри. У другому таймі відбулися принципові заміни: на 56-й хвилині «Олімпіакос Пірей» випустив С. Йоветіча замість А. Ель Каабі. Однак на 72-й хвилині «Вест Гем» домігся успіху, коли Л. Пакета переправив м’яч у сітку воріт, чим викликав захоплення глядачів. Пірейський «Олімпіакос» спробував відігратися, зробивши дві заміни на 76-й хвилині: С. Александропулос замінив Г. Скарпу, а Г. Масурас вийшов замість Д. Поденсе.

Однак їхні зусилля не увінчалися успіхом — захист «Вест Гема» вистояв, і на 80-й хвилині, незабаром після голу, «Вест Гем» також здійснив деякі тактичні зміни, замінивши Е. Альвареса на Т. Соучека. Потім у матчі з’явилися додаткові жовті картки: на 83-й хвилині було попереджено гравця пірейського «Олімпіакоса» Дж. Порозо, а на 90-й хвилині жовту картку отримав гравець «Вест Гема» Дж. Боуен, а також М. Камара з «Олімпіакоса». Під завісу матчу обидві команди провели останні заміни. На 84-й хвилині замість М. Корне на поле вийшов С. Бенрахма. На 89-й хвилині замість М. Кудуса вийшов Д. Мубама. Олімпіакос Пірей також зробив пізню заміну: С. Хеззе вийшов замість П. Біля на 89-й хвилині. В останні хвилини матчу спалахнули конфлікти, внаслідок чого дві додаткові жовті картки отримали К. Фортуніс з Олімпіакоса Пірея та Дж. Боуен із Вест Гема на 90-й хвилині. Загалом матч продемонстрував рішучість і дух суперництва обох команд. Гол «Вест Гема» у другому таймі став вирішальним фактором у напруженій боротьбі, і лондонський стадіон залишився в захваті від гри, а «Олімпіакос Пірей» аналізуватиме свої втрачені можливості.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бачка Топола — Вест Гем, Фрайбург — Олімпіакос.