Вулверхемптон — Тоттенгем — 2:1. Чемпіонат Англії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-11 16:33 11 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вулверхемптон (Англія) і ... Вулверхемптон — Тоттенгем — 2:1. Чемпіонат Англії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

11 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вулверхемптон (Англія) і Тоттенгем (Лондон).

Вулверхэмптон - Тоттенхэм - 2:1. Чемпионат Англии, 12-й тур. Обзор матча, статистикаВулверхэмптон - Тоттенхэм - 2:1. Чемпионат Англии, 12-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 12-й тур

Вулверхемптон (Англія) — Тоттенгем (Лондон) — 2:1 (0:1)
Голи: Сарабія (90+1), Маріо Леміна (90+8) — Джонсон (3)

Попередження: Емерсон Ройал (45), Біссума (45+4), Родріго Бентанкур (89), Доусон (90+5), Доерті (90+6)

Огляд матчу Вулверхемптон — Тоттенгем:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги «Вулверхемптон Вондерерс» на стадіоні «Молінекс» здобув переконливу перемогу над «Тоттенгем Хотспур». Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь господарів поля. У першому таймі «Тоттенгем» вийшов уперед уже на 3-й хвилині завдяки голу Б. Джонсона. Цей гол надав гостьовій команді багатообіцяючого початку, і «Вовки» від самого початку опинилися в положенні «задньої ноги». Попри всі зусилля, до перерви «вовки» так і не змогли зрівняти рахунок. Коли команди повернулися до другого тайму, напруга матчу зросла. Однак він був затьмарений парою жовтих карток для «Тоттенхема». На 45-й хвилині Емерсон Рояль і Ю. Біссума отримали попередження від судді, що додало драматизму в гру. Намагаючись змінити хід матчу, обидві команди зробили заміни. У «Тоттенхема» на 63-й хвилині замість Р. Бентанкура вийшов П. М. Сарр. Вовки" також зробили атакувальну заміну, замінивши Н. Семедо на М. Доер. Семедо на М. Доерті на 66-й хвилині. Гра продовжувала проходити в напруженій боротьбі, обидві команди прагнули забити гол. На 73-й хвилині «вовки» зробили ще дві заміни, ввівши в гру Ж. Беллегарда і С. Калайджича. На 75-й хвилині «Тоттенгем» також зробив другу заміну, замінивши Б. Джонсона на Б. Гіла. Гіла. Коли матч наближався до кульмінації, напруга стала відчутною.

На 76-й хвилині «Тоттенгем» зробив третю й останню заміну: замість Ю. Біссуми вийшов Г. Ло Сельсо. Незабаром «вовки» відповіли тим самим, випустивши Жоао Гомеша замість П. Сарабії на 87-й хвилині. Час наближався до останніх хвилин основного часу, і обидві команди відчайдушно потребували гола. На 87-й хвилині «Вовки» зробили останню заміну: Р. Аїт Нурі замінив Т. Дойла. На 89-й хвилині Р. Бентанкур отримав жовту картку у складі «Тоттенхема», що ще більше посилило тиск на оборону команди. Напруга на стадіоні досягла свого апогею на 90-й хвилині, коли «вовки» нарешті змогли зрівняти рахунок. П. Сарабія забив вирішальний гол у ворота господарів поля, піднявши настрій уболівальникам і гравцям. Ще один драматичний поворот у матчі стався в компенсований час, коли С. Доусон, а потім М. Доерті отримали жовті картки. На останніх хвилинах матчу «вовки» завершили свій чудовий виступ, коли М. Леміна забив сенсаційний гол, забезпечивши перемогу господарям поля. Вболівальники «вовків» вибухнули від радості після фінального свистка, святкуючи перемогу над сильною командою «Тоттенхем», здобуту у важкій боротьбі. Цей матч продемонстрував конкурентоспроможність і непередбачуваність Прем’єр-ліги і, безсумнівно, запам’ятається як захоплююче протистояння на стадіоні «Молінеукс».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фулгем — Вулверхемптон, Тоттенгем — Астон Вілла.