Лечче — Мілан — 2:2. Чемпіонат Італії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-11 17:59 11 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лечче (Італія) і ... Лечче — Мілан — 2:2. Чемпіонат Італії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

11 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лечче (Італія) і Мілан (Італія).

Лечче - Милан - 2:2. Чемпионат Италии, 12-й тур. Обзор матча, статистикаЛечче - Милан - 2:2. Чемпионат Италии, 12-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 12-й тур

Лечче (Італія) — Мілан (Італія) — 2:2 (0:2)
Голи: Сансоне (66), Ламек Банда (70) — Жиру (28), T. Reijnders (35)

Попередження: Ернандес (44), Ю. Рамадані (45), Стрефецца (62), Юнус Мусах (80), Калабрія (81), R. Piccoli (85), Флоренці (90), Хоан Гонсалес (90+2), Жиру (90+3)

Огляд матчу Лечче — Мілан:

У захопливому матчі Серії А, що відбувся на стадіоні «Віа дель Маре», глядачі побачили захопливе протистояння між командами «Лечче» і «Мілан». На початку першого тайму «Мілан» повів у рахунку і домінував у рахунку, але в другому таймі «Лечче» вдалося домогтися заслуженої нічиєї. Початок матчу ознаменувався тим, що вже на 10-й хвилині «Мілан» зробив ривок уперед, замінивши Р. Леао на Н. Окафора. Ця тактична заміна принесла свої плоди: на 28-й хвилині О. Жиру забив чудовий гол. Попри те, що «Мілан» продовжував домінувати у грі, на 35-й хвилині Т. Рейндерс добив м’яч у сітку. Попри те, що «Лечче» поступався в рахунку з різницею у два м’ячі, він не падав духом і мужньо чинив опір. Наприкінці першого тайму на полі спалахнули конфлікти, внаслідок яких жовті картки отримали Т. Ернандес із «Мілана» та Ю. Рамадані з «Лечче». Початок другого тайму ознаменувався для обох команд принциповими замінами. На 46-й хвилині у складі «Мілана» з’явився Д. Калабрія, який замінив Ю. Мусу. Муса. Лечче також зробив заміну: на 57-й хвилині замість Х. Гонсалеса з’явився Х. Рафіа. Однак на 62-й хвилині в суддівській книзі опинився гравець «Лечче» Г. Стрефецца, який отримав жовту картку.

Гра стала складатися на користь «Лечче», коли на 63-й хвилині замість Г. Стрефецца в гру ввели Н. Сансоне. Лечче використав свої свіжі сили, і Сансоне вдалося відігратися на 66-й хвилині, забивши фантастичний гол. Повернення господарів продовжилося на 70-й хвилині, коли Л. Банда, скориставшись помилкою в обороні, зрівняв рахунок. Обидві команди провели ще по одній заміні та отримали додаткові попередження. На 71-й хвилині «Мілан» замінив Т. Побегу на А. Флоренці. Флоренці, а на 79-й хвилині замість Л. Йовіча вийшов С. Чуквуезе. Попри всі зусилля, «Мілан» так і не зміг повернути контроль над грою. На 80-й хвилині жовту картку отримав Й. Муса, потім жовті картки отримали Д. Калабрія на 81-й хвилині та О. Жиру на 90-й хвилині. У результаті драматичного повороту подій О. Жиру отримав червону картку на 90-й хвилині, і «Мілан» залишився вдесятьох на полі. «Лечче» думав, що здобув перемогу в компенсований час, коли гол Р. Пікколі було скасовано через фол. У підсумку матч закінчився внічию 2:2, на радість уболівальників «Лечче», які стали свідками яскравого повернення своєї команди. Ця захоплива зустріч продемонструвала стійкість і рішучість обох команд. У другому таймі «Лечче» продемонстрував свою безжурну гру, а «Мілан» буде шкодувати про втрачені можливості. Цей матч, безсумнівно, стане одним із найбільш пам’ятних моментів сезону Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Верона — Лечче, Мілан — Фіорентина.