Полісся — Металіст 1925 − 2:1. Чемпіонат України, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-11 18:26 11 листопада відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Полісся (Україна) і ... Полісся — Металіст 1925 − 2:1. Чемпіонат України, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

11 листопада відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Полісся (Україна) і Металіст 1925 (Харків).

Полесье - Металлист 1925 - 2:1. Чемпионат Украины, 14-й тур. Обзор матча, статистикаПолесье - Металлист 1925 - 2:1. Чемпионат Украины, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 14-й тур

Полісся (Україна) — Металіст 1925 (Харків) — 2:1 (0:1)
Голи: D. Shastal (64), V. Грицук (83) — Юсов (14)

Попередження: B. Krushynskyi (23), Жичиков (31), Арі Моура (35), Лукас Тейлор (45+2), A. Ткачук (54), Танковський (89)

Огляд матчу Полісся — Металіст 1925:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на легендарному стадіоні «Центральний» «Полісся» приймало харківський «Металіст 1925». Матч завершився несподіваною перемогою «Полісся» з рахунком 0:1 у перерві та 2:1 в основний час. На початку гри обидві команди продемонстрували рішучість і майстерність. Проте вже на 14-й хвилині харківський «Металіст 1925» завдав першого удару — Д. Юсов забив вражаючий гол, вивівши свою команду в лідери. Ця невдача не зупинила поліських футболістів, які почали активно чинити опір. У міру наростання напруги обидві команди зіткнулися з низкою проблем. На 23-й хвилині гравець «Полісся» Б. Крушинський отримав жовту картку за грубе порушення правил. Дисциплінарні порушення виникли й у харківського «Металіста 1925»: М. Жичіков та Арі Моура отримали жовті картки на 31-й та 35-й хвилинах відповідно. Під завісу першого тайму Лукас Тейлор із «Полісся» також опинився в суддівській книжці, отримавши жовту картку. Однак це не завадило поліським футболістам підбадьоритися. Другий тайм розпочався із серії замін у складі обох команд, які прагнули переломити хід матчу на свою користь.

У складі «Полісся» на поле вийшли Ю. Морозко та О. Смоляков на 46-й хвилині, а харківський «Металіст 1925» замінив М. Жичикова на Д. Капінуса. Капінуса. На 54-й хвилині А. Ткачук із харківського «Металіста 1925» отримав жовту картку, що посилило напругу. На 63-й хвилині у складі «Полісся» відбулася ще одна заміна — Б. Кушніренка змінив В. Грицук. Лише на 64-й хвилині «Поліссю» вдалося зрівняти рахунок — відзначився Д. Шастал. На 77-й хвилині харківський «Металіст 1925» зробив четверту заміну, замінивши А. Ткачука на К. Бичека. Бичека. Однак Полісся продовжувало йти вперед, демонструючи неймовірну рішучість. На 82-й хвилині жовту картку отримав гравець харківського «Металіста 1925» Ю. Мартинюк, що ще більше погіршило їхнє становище. І тільки коли здавалося, що матч приречений на нічию, на 83-й хвилині Полісся завдало приголомшливого удару. В. Грицук забив чудовий гол, принісши своїй команді заслужену перемогу, а на 89-й хвилині В. Танковський отримав жовту картку, завершивши напружений і наполегливий матч. Матч «Полісся» — «Металіст 1925 Харків», безсумнівно, увійде в історію Прем’єр-ліги як запам’ятовується і напружений поєдинок. Обидві команди проявили неабияку майстерність і цілеспрямованість, і в підсумку Полісся вийшло переможцем, здобувши заслужену перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Шахтар — Полісся, Верес — Металіст 1925.