Дармштадт — Майнц — 0:0. Чемпіонат Німеччини, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-11 18:28 11 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Дармштадт (Німеччина) і ... Дармштадт — Майнц — 0:0. Чемпіонат Німеччини, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

11 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Дармштадт (Німеччина) і Майнц (Німеччина).

Дармштадт - Майнц - 0:0. Чемпионат Германии, 11-й тур. Обзор матча, статистикаДармштадт - Майнц - 0:0. Чемпионат Германии, 11-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 11-й тур

Дармштадт (Німеччина) — Майнц (Німеччина) — 0:0 (0:0)

Попередження: Зепп ван ден Берг (35), Робін Зентнер (57), Кор (59), C. Klarer (70), F. Hornby (73), B. Franjic (90+1)

Огляд матчу Дармштадт — Майнц:

У довгоочікуваному матчі Бундесліги на стадіоні Merck-Stadion am Böllenfalltor зустрілися команди SV Darmstadt 98 і FSV Mainz 05. Матч завершився безгольовою нічиєю, розчарувавши обох вболівальників, які сподівалися на більш захопливе і напружене протистояння. Від самого початку обидві команди продемонстрували свою рішучість і майстерність, створивши кілька нагод, але не зумівши втілити їх у голи. Перший тайм так і закінчився з рахунком 0:0, незважаючи на всі зусилля обох сторін. Після перерви гравці повернулися на поле з новими силами, сподіваючись вирвати перемогу у своїх команд. Під час матчу напруга наростала, що призвело до виникнення гострих моментів на полі. На 35-й хвилині гравець команди FSV Mainz 05 С. ван ден Берг отримав жовту картку, що означало невдоволення судді його діями. Потім були ще дві жовті картки для гравців «Майнца» — Р. Зентнера і Д. Кора. Зентнера і Д. Кора — на 57-й і 59-й хвилинах відповідно. Перша заміна в матчі відбулася на 61-й хвилині: замість Ф. Хорнбі в гру вступив Л. Пфайффер з команди SV Darmstadt 98. Ця заміна надала нових сил атаці «Дармштадта», але пробити сильну оборону «Майнца» так і не вдалося. У відповідь на це «Майнц 05» зробив першу заміну на 66-й хвилині, замінивши Б. Груду на Л. Ажорка.

Фізична складова гри ставала все більш очевидною з плином часу. На 70-й хвилині жовту картку отримав гравець «Дармштадта» К. Кларер, чим викликав невдоволення своєї команди. Незабаром після цього «Майнц 05» зробив другу заміну, замінивши на 73-й хвилині П. Мвене на А. Качі. Однак ця заміна не принесла бажаного результату, і матч так і залишився безгольовим, а час минав, і обидві команди відчайдушно шукали переломний момент. На 83-й хвилині «Дармштадт» зробив дві останні заміни: О. Вільхельмссон вийшов замість А. Сейделя, а Т. Скарке — замість М. Хонсака. FSV Mainz 05 відповів на це на 87-й хвилині третьою заміною — замість А. Баркока з’явився Т. Краусс. Коли до кінця матчу залишалися лічені хвилини, напруга досягла свого апогею. Розчарування «Дармштадта» вилилося в жовту картку для Б. Франіча на 90-й хвилині. Попри кілька запізнілих шансів обох команд, матч у підсумку завершився внічию 0:0. Попри те, що голу в матчі не було, і «Дармштадт 98», і «Майнц 05» можуть пишатися своєю грою в обороні. Гравці вели запеклу боротьбу, демонструючи свою майстерність і рішучість. Незважаючи на розчарування від результату, обидві команди тепер сконцентруються на наступних матчах, сподіваючись на більш сприятливий результат.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фрайбург — Дармштадт, Хоффенхайм — Майнц.