Ювентус — Кальярі — 2:1. Чемпіонат Італії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-11 20:55 11 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Ювентус (Турин) і ... Ювентус — Кальярі — 2:1. Чемпіонат Італії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

11 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Ювентус (Турин) і Кальярі (Італія).

Ювентус - Кальяри - 2:1. Чемпионат Италии, 12-й тур. Обзор матча, статистикаЮвентус - Кальяри - 2:1. Чемпионат Италии, 12-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 12-й тур

Ювентус (Турин) — Кальярі (Італія) — 2:1 (0:0)
Голи: Бремер (60), D. Rugani (70) — A. Доссена (75)

Предупредження: В. Маккенні (57), Z. Luvumbo (70), Костич (82), Андреа Камб’язо (87)

Огляд матчу Ювентус — Кальярі:

«Ювентус» здобув перемогу над «Кальярі» в захопливому матчі Серії А з рахунком 0:0 у перерві та 2:1 у фіналі на легендарному стадіоні «Альянс». Цей матч був наповнений безліччю подій, які тримали вболівальників у напрузі до самого фінального свистка. Другий тайм почався з ранньої заміни у складі «Кальярі» — на 46-й хвилині Андреа Петанья замінив Джованні Лападулу. Обидві команди були сповнені рішучості вирвати перемогу, що призвело до напруженої гри та яскравих моментів. На 57-й хвилині півзахисник «Ювентуса» Вестон Маккенні отримав жовту картку від судді, що свідчило про наростаючу напругу в матчі. Лише за три хвилини «Ювентус» нарешті вийшов із глухого кута — Бремер забив приголомшливий гол, привівши в захват глядачів. Після цього голу обидві команди здійснили суттєві зміни в складах. На 66-й хвилині у складі «Ювентуса» замість Душана Влаховіча з’явився Мойзе Кін, а Федеріко Міретті був замінений на Стефана Ілінга-молодшого. На 67-й хвилині «Кальярі» також зробив другу заміну: Нікколо Віола замінив Габріеля Орістаніо.

На 70-й хвилині «Ювентус» продовжив домінувати, і Даніеле Ругані опинився у воротах. Однак «Кальярі» швидко відреагував: на 75-й хвилині Андреа Доссена забив гол, подарувавши команді нову надію. У міру наростання напруги суддя показав жовті картки Зорану Лувумбо (70-та хвилина), а потім Фіорентину Костичу (82-га хвилина). На 87-й хвилині попередження отримав і гравець «Ювентуса» Алессіо Камбьязо. В останні хвилини матчу обидві команди провели останні заміни. На 88-й хвилині Камб’ясо поступився місцем Герману Ніколуссі Кавілья, а в складі «Кальярі» замість Леонардо Паволетті з’явився Якуб Янкто. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь «Ювентуса», який продемонстрував свою стійкість і вміння використовувати свої можливості. Гравці продемонстрували свою майстерність і рішучість протягом усієї гри, подарувавши вболівальникам захоплююче видовище. Цей матч став нагадуванням про інтенсивність і азарт, властиві Серії А. Стадіон «Альянц» став чудовим тлом для цієї захопливої зустрічі, і вболівальники з нетерпінням чекають наступного поєдинку між цими командами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ювентус — Інтер, Кальярі — Монца.