Бохум — Кельн — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-11 21:27 11 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Бохум (Німеччина) і ... Бохум — Кельн — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

11 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Бохум (Німеччина) і Кельн (Німеччина).

Бохум - Кельн - 1:1. Чемпионат Германии, 11-й тур. Обзор матча, статистикаБохум - Кельн - 1:1. Чемпионат Германии, 11-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 11-й тур

Бохум (Німеччина) — Кельн (Німеччина) — 1:1 (1:0)
Голи: L. Daschner (25) — Деві Селке (54)

Попередження: П. Хофманн (33), Е. Машович (40), L. Daschner (77), Ян Тільманн (89), Бернардо (90)

Огляд матчу Бохум — Кельн:

Захоплива нічия: VfL Bochum 1−1 FC Koln У захопливому матчі Бундесліги VfL Bochum на стадіоні Vonovia Ruhrstadion приймав FC Koln. Обидві команди мужньо боролися за перемогу, але в підсумку з великими труднощами домоглися нічиєї 1:1. Матч був наповнений подіями, голами і помітними замінами, які додали інтриги в гру. Перший тайм почався з того, що на 25-й хвилині «ВфЛ Бохум» вийшов уперед. Л. Дашнер, проявивши неабияку майстерність і точність, переправив м’яч у сітку воріт, забезпечивши своїй команді таку необхідну перевагу. На стадіоні почалися радість уболівальників господарів поля. Однак по ходу тайму напруга наростала, і жовті картки стали з’являтися в суддівському блокноті. На 33-й хвилині П. Хофманн (VfL Bochum) отримав попередження за агресивну гру. Лише через сім хвилин Е. Масович також був вилучений за порушення правил. Повівши в рахунку з перевагою в один м’яч у перерві, «Бохум» розраховував розвинути свою перевагу та здобути три очки. Однак у ФК «Кольн» були інші плани. На 54-й хвилині гравець «Кольна» Д. Зельке сильним ударом зрівняв рахунок. Уболівальники гостей раділи, передчуваючи можливе повернення. Обидва менеджери вирішили внести зміни до складів команд, додавши свіжих сил і тактичні корективи. На 59-й хвилині замість Й. Тільманна у складі ФК «Кольн» з’явився М. Ут, який мав привнести в гру креатив і атакувальні якості.

VfL Bochum відповів своєю заміною: М. Квартенг замінив К. Антві-Аджея на 70-й хвилині. Йшли хвилини, і обидві команди прагнули перемоги. На 75-й хвилині ФК «Кольн» ввів у гру Р. Карстенсена замість Б. Шмітца і Л. Вальдшмідта замість С. Тіггеса, сподіваючись використати втому суперника. На 81-й хвилині «ВфЛ Бохум» також здійснив потрійну заміну: Т. Асано, Л. Дашнер і П. Хофманн вийшли замість М. Брошинські, Г. Пасьєнсії та П. Форстера відповідно. Коли матч наближався до завершення, «Кольн» зробив останню заміну. На 88-й хвилині в гру був введений Л. Майна, який привніс нову енергію в атаку. Однак в останні хвилини гри обидві команди пережили кілька нервових моментів, внаслідок чого жовті картки отримали Й. Тільманн (ФК «Кольн») на 89-й хвилині та Бернардо (ФК «Бохум») на 90-й хвилині. У підсумку пролунав свисток судді, що означав закінчення захопливого поєдинку між ФК «Бохум» і ФК «Кольн». Рахунок на табло відобразив заслужену нічию 1:1, оскільки обидві команди продемонстрували свою рішучість і майстерність протягом усього матчу. Вболівальники, які спостерігали за грою з трибун і в усьому світі, стали свідками напруженого футболу з голами і захопливими моментами. Ця нічия підкреслює конкурентоспроможність і талант обох команд у Бундеслізі. По ходу сезону VfL Bochum і FC Koln, безсумнівно, продовжать боротьбу на полі, прагнучи посісти вищі позиції в турнірній таблиці.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гайденхайм — Бохум, Кельн — Баварія.