Борнмут — Ньюкасл — 2:0. Чемпіонат Англії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-11 21:31 11 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Борнмут (Англія) і ... Борнмут — Ньюкасл — 2:0. Чемпіонат Англії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

11 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Борнмут (Англія) і Ньюкасл (Англія).

Борнмут - Ньюкасл - 2:0. Чемпионат Англии, 12-й тур. Обзор матча, статистикаБорнмут - Ньюкасл - 2:0. Чемпионат Англии, 12-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 12-й тур

Борнмут (Англія) — Ньюкасл (Англія) — 2:0 (0:0)
Голи: Соланке (60), Соланке (73)

Предупредження: Кук (57), Джамаал Ласселлес (85), Маркос Сенесі (86)

Огляд матчу Борнмут — Ньюкасл:

«Борнмут» здобув перемогу над «Ньюкаслом» з рахунком 2:0 «Борнмут» приймав «Ньюкасл» у матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Vitality Stadium», і гра не розчарувала. На початку матчу обидві команди виглядали потужно, і перший тайм вийшов захопливим. У перерві рахунок так і залишився рівним — 0:0, і вболівальники з нетерпінням чекали початку другого тайму. На 31-й хвилині «Ньюкасл» зробив першу заміну в матчі, випустивши замість М. Річі М. Альмірона. Ця заміна надала команді нових сил, але переломний гол так і не був досягнутий. На початку другого тайму «Ньюкасл» вирішив ввести в гру Л. Холла замість В. Лівраменто на 46-й хвилині, сподіваючись переломити хід матчу. На 57-й хвилині «Борнмуту» не пощастило, коли Л. Кук отримав жовту картку, що викликало невдоволення вболівальників. Проте вже за три хвилини доля «Борнмута» змінилася, коли Д. Соланке влучив у сітку воріт, забезпечивши команді вирішальну перевагу. «Ньюкасл» спробував відповісти на це, зробивши третю заміну в матчі. На 66-й хвилині замість Б. Паркінсона з’явився Л. Майлі, який спробував відігратися. Тим часом «Борнмут» зробив подвійну заміну на 68-й хвилині: М. Ааронс замінив А. Сміта, а замість Л. Сіністри на поле вийшов Ж. Клюйверт. Клюйверт.

На 73-й хвилині «Борнмут» збільшив свою перевагу за рахунок чергового голу Д. Соланке. Нападник був у чудовій формі, створюючи проблеми обороні «Ньюкасла» протягом усього матчу. На 81-й хвилині «Борнмут» вирішив зробити останню заміну в матчі, випустивши А. Семеньо замість Д. Ваттари. Заключні хвилини видалися спекотними, обидві команди отримали жовті картки. На 85-й хвилині був попереджений Дж. Ласселлс із «Ньюкасла», а за хвилину — М. Сенезі з «Борнмута». Ближче до кінця тайму обидві команди зробили останні заміни. Ньюкасл замінив Дж. Віллока на Е. Крафта, а Борнмут — М. Таверньє на Дж. Ротвелла. Після фінального свистка «Борнмут» здобув переконливу перемогу над Ньюкаслом із рахунком 2:0. Уболівальники господарів поля раділи, святкуючи важку перемогу. Цей результат, безсумнівно, додасть «Борнмуту» такого необхідного імпульсу, а «Ньюкаслу» належить перегрупуватися і проаналізувати свої дії. Зустріч цих команд у Прем’єр-лізі продемонструвала азарт і суперництво, яких так чекають уболівальники від англійського футболу. Борнмут, здобувши заслужену перемогу, буде впевнено продовжувати свою кампанію, а Ньюкасл повинен оцінити свою гру і знайти шляхи до відновлення в майбутніх матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Шеффілд Юнайтед — Борнмут, Ньюкасл — Челсі.