Гранада — Хетафе — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-11 21:33 11 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Гранада (Іспанія) і ... Гранада — Хетафе — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

11 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Гранада (Іспанія) і Хетафе (Іспанія).

Гранада - Хетафе - 1:1. Чемпионат Испании, 13-й тур. Обзор матча, статистикаГранада - Хетафе - 1:1. Чемпионат Испании, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 13-й тур

Гранада (Іспанія) — Хетафе (Іспанія) — 1:1 (1:1)
Голи: Гонсало Вільяр (45+4) — Майораль (2)

Попередження: Бойє (39), Аленья (41), C. Нева (56), B. Сарагоса (72), W. Manafa (80), Родрігес (84)

Огляд матчу Гранада — Гетафе:

У напруженому матчі Ла Ліги на стадіоні «Нуево Лос Карменес» зустрілися команди «Гранада» та «Гетафе». Обидві команди продемонстрували свою рішучість і майстерність упродовж усієї гри, внаслідок чого була зафіксована конкурентна нічия з рахунком 1:1 у перерві та 1:1 в основний час. Початок матчу пройшов у напруженій боротьбі обох команд, які прагнули домогтися перемоги. Гетафе відразу ж дався взнаки, зумівши забити вже через дві хвилини. Забивши гол, Б. Майораль привів уболівальників «Гетафе» в лють своїм влучним ударом. Команда «Гранада» була сповнена рішучості відігратися і почала чинити тиск на оборону «Гетафе». Це призвело до того, що на 39-й хвилині Л. Бойє отримав жовту картку, що додало напруженості в гру. Однак незадовго до кінця першого тайму «Гранада» зуміла зрівняти рахунок завдяки голу Г. Вільяра, чим невимовно порадувала своїх уболівальників. На початку другого тайму обидві команди виявили рішучість домогтися перемоги. На 46-й хвилині «Гетафе» здійснив першу заміну: замість Х. Іглесіаса вийшов Х. А. Кармона, намагаючись здригнутися і отримати перевагу. «Гранада» продовжувала йти вперед і на 56-й хвилині отримала жовту картку за фол на Х. Неве. Неве за грубий фол.

У відповідь на це «Гетафе» зробив другу заміну на 58-й хвилині, замінивши К. Алена на О. Родрігеса. Обидві команди продовжили робити стратегічні заміни по ходу гри. На 65-й хвилині «Гранада» ввела в гру О. Мелендо замість А. Пуертаса, а на 87-й хвилині «Гетафе» замінив Б. Майораля на Х. Латаса. Ближче до останніх хвилин матчу напруга зросла, обидві команди відчайдушно намагалися забити переможний гол. Кілька гравців отримали жовті картки по ходу гри. Гравці «Гранади» Л. Бойє, Б. Сарагоса і В. Манафа були попереджені на 39-й, 72-й і 80-й хвилинах відповідно. З іншого боку, гравці «Гетафе» К. Алена та О. Родрігес отримали жовті картки на 41-й та 84-й хвилинах, причому О. Родрігес був замінений на М. Грінвуда. На 84-й хвилині «Гранада» провела дві ключові заміни: М. Узуні вийшов замість Ф. Дідью, а Г. Вільяр — замість А. Фернандеса. У відповідь на це «Гетафе» на 87-й хвилині здійснив три заміни: замість Б. Майораля, Х. Мати і Д. Дуарте з’явилися Ж. Латаса, М. Грінвуд і Л. Мілла. Незважаючи на всі зусилля обох команд, жодна з них не змогла домогтися переможного гола, внаслідок чого було зафіксовано нічию 1:1. Матч продемонстрував конкурентний характер футбольної Ла Ліги і змусив уболівальників з нетерпінням чекати наступної зустрічі між цими командами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Алавес — Гранада, Гетафе — Альмерія.