Юрій Вернидуб: «Якщо я скажу, що там не було вилучення, то знову будуть говорити, що Вернидуб не любить програвати»

2023-11-12 16:04 Головний тренер «Кривбаса» Юрій Вернидуб прокоментував поразку своєї команди в матчі 14-го туру чемпіонату України від ... Юрій Вернидуб: «Якщо я скажу, що там не було вилучення, то знову будуть говорити, що Вернидуб не любить програвати»

Головний тренер «Кривбаса» Юрій Вернидуб прокоментував поразку своєї команди в матчі 14-го туру чемпіонату України від «Динамо».

Юрій Вернидуб

— Перш за все, хочу сказати, що вийшов непоганий матч у виконанні обох команд. Хотіли перемогти як «Кривбас», так і «Динамо». Ми програли сьогодні, але я не бачу нічого страшного. Ми все рівно грали, пропустивши гол. Йшли вперед, хотіли відігратись, але потім ця червона картка. Якщо я скажу, що там нічого не було, знову будуть говорити, що Вернидуб не любить програвати. Подивіться повтор і зробіть висновки, чи був там дотик Бескоровайного до гравця «Динамо». Потім будемо говорити.

Але що є, то є. Більше 75 хвилин ми грали у футбол проти такого суперника. Ми хотіли забити, і у нас були моменти, але десь трохи не вистачило, вдача відвернулась. Хочу привітати «Динамо» з перемогою, а ми програли бій, а не війну. Будемо йти далі, кожна гра для нас — особлива.

Наскільки вилучення вплинуло на гру команди? Воно вплинуло, алде грати з такими командами, як «Динамо», в меншості майже весь матч — дуже важко. Але ми витримали, грали у футбол і навіть сворювали моменти. Не треба ображати киян, у них також були моменти, проте вони грали в більшості. Наша команда не боялась грати, не била мяча куди завгодно.

В перерві я налаштовував футболістів, що нічого страшного не сталось, у нас ще був цілий тайм попереду. Не потрібно було боятись, а виходити і грати. Кожен пропущений гол — це наші помилки, без яких не буває. Після матчу підтримав Бескоровайного, адже я переглянув той епізод, і я не бачу не що червону, я там не бачу взагалі ніякої картки. Людина сама впала, там «малювалось». Я не розумію, чому цього не бачить VAR, адже там там стыльки камер ы вони не бачать. Для мене це загадка, — сказав Вернидуб в етері клубного ТБ.

Кращий коментар

dynamo1968
Владимир Си - Наставник
12.11.2023 16:36
В першрму таймі й коментатор це не заперечував, тільки сумнівався про колір картки. А в перерві якесь недолуге створіння робило артистичні обмовочки (начебто випадково), натяки, а потім запросило Іудушку, котрий взагалі сказав, що Ванату - жовту за симуляцію. З коментатором в перерві провели виховну роботу, бо весь другий тайм він вже торочив про сумніви а самому порушенні правил.