Клермон — Лор’ян — 1:0. Чемпіонат Франції, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-12 17:56 12 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Клермон (Франція) і ... Клермон — Лор’ян — 1:0. Чемпіонат Франції, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

12 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Клермон (Франція) і Лор’ян (Франція).

Клермон - Лорьян - 1:0. Чемпионат Франции, 12-й тур. Обзор матча, статистикаКлермон - Лорьян - 1:0. Чемпионат Франции, 12-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 12-й тур

Клермон (Франція) — Лор ’ян (Франція) — 1:0 (0:0)
Голи: S. Nicholson (69)

Попередження: C. О. Конате (10), М. Сарачевич (47), Сулейман Ісаак Туре (51), F. Mendy (57)

Огляд матчу Клермон — Лор’ян:

У напруженому матчі між командами «Клермон Фут» і «Лор’ян» у Лізі 1 на стадіоні «Габріель Монпід» вболівальники побачили захоплююче видовище. У результаті запеклої боротьби обох команд у перерві матчу не було зафіксовано нічийного результату, але в другому таймі завдяки пізньому удару Клермон Фут переміг із рахунком 1:0. Матч розпочався з рішучих дій обох команд, але вже на 10-й хвилині жовту картку отримав гравець Клермон Фут К. О. Конате, що стало сигналом до початку фізичної боротьби. Перший тайм пройшов без суттєвих моментів і голів, і рахунок залишився 0:0. На початку другого тайму «Лор’ян» зробив першу заміну, випустивши на 46-й хвилині Ж. Мвуку Мугішу замість Б. Ндіайє. Однак гра швидко загострилася: на 47-й хвилині жовті картки отримали Мухаммед Шам із «Клермон Фут», а на 51-й — І. Туре з «Лор’яна», що свідчить про напружений характер матчу. З плином часу розчарування «Лор’яна» зростало, і на 57-й хвилині ще одну жовту картку отримав Ф. Менді. У пошуках перелому «Лор’ян» здійснив другу заміну на 60-й хвилині, замінивши Е. Ж. Крупі на Т. Ле Бріса.

Переломний момент настав на 69-й хвилині, коли у ворота «Клермон Фут» було призначено пенальті. С. Ніколсон вийшов на ударну позицію і впевнено реалізував пенальті, забезпечивши «Клермон Фут» безцінну перевагу — 1:0. Обидві команди зробили додаткові заміни в надії відігратися або зміцнити свою перевагу. Ж. Понсо замінив С. Дукуре у складі «Лор’яна» на 73-й хвилині, а «Клермон Фут» здійснив подвійну заміну на 81-й хвилині, випустивши Мухаммеда Чама замість Б. Бутобби і С. Ніколсона замість Г. К’єї. В останні хвилини «Лор’ян» наполегливо намагався відігратися, але було завдано удару, коли Ф. Менді був замінений на Г. Калулу на 88-й хвилині. Клермон Фут також зробив останню заміну, замінивши на 90-й хвилині Ж. Аллевіну на А. Маурера. Пролунав свисток на перерву, і Клермон Фут відсвяткував перемогу над Лор’яном з рахунком 1:0. Це була запекла боротьба, в якій проявилися пристрасть і майстерність обох команд. Перемога дозволила «Клермон Фут» піднятися ще вище в турнірній таблиці у своєму прагненні до слави, а «Лор’яну» належить перегрупуватися і проаналізувати свій виступ у надії на успіх у майбутніх матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Клермон — Ланс, Лор’ян — Мец.