Лілль — Тулуза — 1:1. Чемпіонат Франції, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-12 17:57 12 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лілль (Франція) і ... Лілль — Тулуза — 1:1. Чемпіонат Франції, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

12 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лілль (Франція) і Тулуза (Франція).

Лилль - Тулуза - 1:1. Чемпионат Франции, 12-й тур. Обзор матча, статистикаЛилль - Тулуза - 1:1. Чемпионат Франции, 12-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 12-й тур

Лілль (Франція) — Тулуза (Франція) — 1:1 (1:0)
Голи: L. Yoro (30) — Т. Даллінга (65)

Попередження: Бенталеб (38), J. David (47), Стейн Спірінгс (61), Рібейро (64), Т. Даллінга (82)

Огляд матчу Лілль — Тулуза:

У захопливому матчі Ліги 1 між «Ліллем» і «Тулузою» арена «Декатлон» — «Стад П’єр-Морой» була сповнена передчуттям і хвилюванням. Обидві команди демонстрували свою майстерність і цілеспрямованість упродовж усього матчу, внаслідок чого в перерві рахунок був 1:0 на користь «Лілля». Однак «Тулузі» вдалося відігратися, що в підсумку призвело до основного рахунку 1:1. Початок матчу був стрімким, і вже на 30-й хвилині «Лілль» вийшов уперед. Героєм моменту став Л. Йоро, який забив фантастичний гол, що вивів його команду вперед. Уболівальники «Лілля» раділи, передчуваючи перспективний результат для своєї команди. По ходу гри напруга на полі наростала. На 38-й хвилині Н. Бенталеб отримав жовту картку за грубий фол проти гравця «Тулузи». Це попередження продемонструвало інтенсивність і фізичну складову зустрічі. Одразу після початку другого тайму, на 47-й хвилині, жовту картку отримав і Ж. Давид із «Лілля». Матч перейшов у запеклу боротьбу, обидві команди боролися за контроль. Однак на 49-й хвилині «Лілль» зробив першу заміну: Л. Йоро замінив С. Умтіті. За інтенсивністю та рішучістю «Тулуза» не відставала від «Лілля». На 61-й хвилині С. Спірінгс із «Тулузи» отримав жовту картку, що ще більше підігріло атмосферу суперництва.

Потім «Тулуза» провела першу заміну: на 62-й хвилині К. Кассерес був замінений на І. Сіссоко. Коли час минав, «Тулузі» вдалося зрівняти рахунок на 65-й хвилині завдяки голу Т. Даллінга. Захист «Лілля» був захоплений зненацька, а вболівальники «Тулузи» вибухнули бурхливою радістю. У відповідь на рівний рахунок «Лілль» зробив дві заміни на 76-й хвилині. І. Кавалейро вийшов замість А. Унаса, а А. Гомеш був замінений на Р. Кабеллу. Менеджер «Лілля» сподівався, що ці зміни пожвавлять його команду і, можливо, дадуть змогу домогтися перемоги в кінцівці. На 77-й хвилині «Тулуза» також зробила вирішальну заміну: К. Желабер Піна замінив Ю. Беграуї, а А. Доннум замінив В. Каманзі. Тепер обидві команди прагнули до перемоги, не полишаючи спроб. У завершальній стадії гри напруга знову зросла, що призвело до отримання жовтих карток гравцями «Тулузи» Т. Даллінгою на 82-й хвилині та І. Сіссоко на 90-й хвилині. Судді довелося втрутитися, щоб зберегти контроль над ходом матчу. У підсумку, незважаючи на всі зусилля, обидві команди були змушені задовольнятися нічиєю. Матч продемонстрував гостру конкуренцію і талант у Лізі 1, і вболівальники з нетерпінням чекають наступної зустрічі. Арена Decathlon — Stade Pierre-Mauroy надала ідеальний майданчик для цього захопливого поєдинку, продемонструвавши всю красу футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ліон — Лілль, Ніцца — Тулуза.