Вест Гем — Ноттінгем Форест — 3:2. Чемпіонат Англії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-12 18:03 12 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) ... Вест Гем — Ноттінгем Форест — 3:2. Чемпіонат Англії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

12 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) і Ноттінгем Форест (Англія).

Вест Хэм - Ноттингем Форест - 3:2. Чемпионат Англии, 12-й тур. Обзор матча, статистикаВест Хэм - Ноттингем Форест - 3:2. Чемпионат Англии, 12-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 12-й тур

Вест Гем (Лондон) — Ноттінгем Форест (Англія) — 3:2 (1:1)
Голи: Пакета (3), Боуен (65), Соучек (88) — Т. Авоні (44), А. Еланга (63)

Попередження: Володимир Куфаль (22), M. Ніахате (54), М. Кудус (60), А. Еланга (64)

Огляд матчу Вест Гем — Ноттінгем Форест:

У напруженому матчі між командами «Вест Гем» і «Ноттінгем Форест» на стадіоні «Лондон Стедіум» уболівальники побачили захоплююче протистояння, яке продемонструвало найкращі якості «красивої гри». За рівного рахунку 1:1 у перерві обидві команди наполегливо билися до фінального свистка, і в підсумку «Вест Гем» здобув перемогу з рахунком 3:2. Перші хвилини матчу пройшли в напруженій боротьбі за домінування, обидві сторони продемонстрували свою майстерність в атаці. Однак уже на 3-й хвилині Лукас Пакете переломив хід матчу, вивівши свою команду вперед завдяки результативній передачі. Перший гол задав тон захопливому поєдинку. По ходу гри фізична складова матчу стала даватися взнаки, що призвело до шквалу жовтих карток. На 22-й хвилині було попереджено гравця «Вест Гема» Володимира Куфаля, потім М. Ніахате та А. Елангу на 54-й і 64-й хвилинах відповідно. «Ноттінгем Форест» не збирався опускати руки і відповів незадовго до перерви. Тайво Авонійі, скориставшись помилкою в обороні, на 44-й хвилині зрівняв рахунок у матчі — 1:1. Цей гол надав команді «Ноттінгем Форест» нової впевненості та рішучості. Другий тайм розпочався з моментального удару «Ноттінгем Форест», коли на 46-й хвилині замість Даніло в гру вступив Н. Домінгес. Заміна виявилася вдалою, оскільки свіжі ноги і креативність Домінгеса становили постійну загрозу для оборони «Вест Гема». На 63-й хвилині стійкість і завзятість «Ноттінгем Форест» були винагороджені, оскільки вдалий удар А. Еланги вивів команду вперед — 2:1.

Однак їхня перевага була недовгою: вже за дві хвилини Джаррод Боуен із «Вест Гема» зрівняв рахунок — 2:2. Час минав, і обидві команди продовжували шукати переможця. На 79-й хвилині менеджер «Вест Гема» зробив сміливий хід, випустивши замість М. Антоніо Е. Альвареса, що додало атаці команди нової енергії. На останніх хвилинах гри саме «Вест Гем» отримав вирішальний шанс. Гол Томаша Соучека на 88-й хвилині призвів до тріумфу господарів поля, які повели в рахунку 3:2. Ноттінгем Форест спробував відігратися, але в підсумку не зміг. У матчі також стався цілий шквал замін, оскільки обидва менеджери намагалися знайти формулу перемоги. На 76-й хвилині у складі «Ноттінгем Форест» з’явилися Мурільо і В. Болі, а потім Т. Авоній і К. Вуд. На цій же хвилині в гру вступили О. Аіна та С. Ор’є. П’яту й останню заміну «Вест Гем» зробив у компенсований час: І. Сангаре замінив Д. Орігі. Крім того, у складі «Вест Гема» з’явилися М. Кудус і А. Крессвелл, які ще більше зміцнили оборонну лінію. У підсумку, завдяки налаштованості «Вест Гема» на перемогу в цьому захопливому поєдинку, «Вест Гему» вдалося здобути впевнену перемогу. Ця перемога дозволила «Вест Гему» ще більше піднятися в турнірній таблиці Прем’єр-ліги і продемонструвати свій потенціал в якості реальних суперників. Ноттінгем Форест, навпаки, буде розчарований, але може пишатися своєю доблестю. Це протистояння між Вест Гемом і Ноттінгем Форест, безсумнівно, стане одним із найцікавіших матчів сезону, і вболівальники з нетерпінням чекатимуть наступного поєдинку.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бернлі — Вест Гем, Ноттінгем Форест — Брайтон.