Байєр — Уніон — 4:0. Чемпіонат Німеччини, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-12 18:22 12 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і ... Байєр — Уніон — 4:0. Чемпіонат Німеччини, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

12 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і Уніон (Берлін).

Байер - Унион - 4:0. Чемпионат Германии, 11-й тур. Обзор матча, статистикаБайер - Унион - 4:0. Чемпионат Германии, 11-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 11-й тур

Байєр (Леверкузен) — Уніон (Берлін) — 4:0 (1:0)
Голи: Грімальдо (23), Оділон Косуноу (57), Джонатан Тах (73), N. Tella (83)

Предупредження: Фредерік Роннов (74)

Огляд матчу Байєр — Уніон:

У захопливому матчі Бундесліги на легендарному стадіоні BayArena леверкузенський «Байєр» продемонстрував свою силу та здобув вражаючу перемогу над берлінським «Уніоном» із рахунком 4:0. Леверкузенці продемонстрували видатну майстерність і точність, і впродовж усього матчу «Уніон Берлін» не міг відірватися від суперника. Перший тайм розпочався з напруженої боротьби між командами. Обидві команди були сповнені рішучості заволодіти перевагою, але вже на 23-й хвилині леверкузенський «Байєр» взяв гору. Лівий захисник А. Грімальдо продемонстрував свою майстерність, влучивши у сітку воріт, чим викликав бурхливу радість глядачів. Уже за хвилину «Уніон Берлін» зробив першу заміну: Л. Бонуччі змінив Р. Кнохе. Свіжі сили додали берлінцям енергії, але вони так і не змогли пробити надійну оборону леверкузенців. На початку другого тайму берлінський «Уніон» спробував переломити хід гри і повернути собі контроль над ситуацією. Однак у леверкузенського «Байєра» були інші плани. На 57-й хвилині О. Коссоуну вдалим ударом збільшив перевагу леверкузенців, чим викликав захоплення вболівальників. Одразу після цього у складі «Уніон Берлін» було проведено другу заміну: замість К. Тріммеля на полі з’явився Й. Юрановіч у надії посилити перевагу леверкузенців. Юрановіч у надії посилити атакувальний потенціал. Незважаючи на всі зусилля, оборона леверкузенців вистояла, не дозволивши гостям прорватися вперед.

Леверкузенці продовжували домінувати і в підсумку закріпили свою перемогу на 73-й хвилині, коли Й. Тах потужним ударом увігнав м’яч у сітку воріт, довівши свою перевагу до 3:0. На останніх хвилинах матчу обидві команди зробили кілька замін у пошуках свіжих сил і тактичних рішень. На 78-й хвилині «Уніон Берлін» ввів у гру Ж. Руссільона і Д. Д. Фофану замість Р. Госенса і К. Беренса, сподіваючись врятувати хоч якусь гідність зустрічі. Однак останнє слово в матчі залишилося за леверкузенським «Байєром». На 83-й хвилині Н. Телла, який вийшов на заміну, скориставшись своїм шансом, переправив м’яч у сітку воріт, збільшивши перевагу леверкузенців до значних 4:0. Ближче до кінця матчу обидві команди провели чергові заміни. У складі леверкузенського «Байєра» на 81-й хвилині замість А. Адлі та Н. Телли вийшли Й. Хофманн і Й. Фрімпонг, а в складі берлінського «Уніона» на 64-й хвилині замість Б. Ааронсона з’явився С. Беккер, на 87-й хвилині замість Р. Андрича — Е. Паласіос, на тій же хвилині замість А. Глозека — В. Боніфацій. Вражаюча гра леверкузенського «Байєра» продемонструвала його перевагу протягом усього матчу. Завдяки чудовій атаці та надійній обороні вони здобули заслужену перемогу над берлінським «Уніоном» із рахунком 4:0. Ця перемога, безсумнівно, підвищить упевненість леверкузенців у своїх силах і дасть їм змогу заявити про себе в Бундеслізі в цьому сезоні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вердер — Байєр, Уніон — Аугсбург.