Чорноморець — Рух — 2:3. Чемпіонат України, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-12 19:00 12 листопада відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Чорноморець (Одеса) і ... Чорноморець — Рух — 2:3. Чемпіонат України, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

12 листопада відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Чорноморець (Одеса) і Рух (Львів).

Черноморец - Рух - 2:3. Чемпионат Украины, 14-й тур. Обзор матча, статистикаЧерноморец - Рух - 2:3. Чемпионат Украины, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 14-й тур

Чорноморець (Одеса) — Рух (Львів) — 2:3 (1:1)
Голи: Дідик (29), Бадибанга (58) — Y. Пастух (9), Таллес (72), A. Plumain (87)

Попередження: I. Квасниці (22), В. Салюк (90)

Огляд матчу Чорноморець — Рух:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги між командами «Чорноморець» і «Рух Львів» уболівальники стали свідками майстерності, цілеспрямованості та напруженої боротьби. Матч проходив на стадіоні «Чорноморець», де обидві команди боролися за перемогу. Перший тайм розпочався з активної гри обох команд в атаці. Першим на 9-й хвилині забив гол Ю. Пастух, забезпечивши своїй команді перевагу. «Чорноморець» швидко відповів жовтою карткою львівському гравцеві І. Квасниці на 22-й хвилині, і напруга на полі почала наростати. Однак удача, схоже, була проти «Чорноморця» — на 29-й хвилині він випадково забив власний гол. У невдалій позиції опинився гравець «Чорноморця» Р. Дідик, який сприяв тому, що «Рух Львів» вийшов уперед. Перший тайм закінчився з рівним рахунком 1:1, що послужило приводом для захоплюючого другого тайму. Другий тайм «Чорноморець» почав, вирішивши переломити хід зустрічі на свою користь. На 50-й хвилині була проведена перша заміна — А. Авагимян вийшов замість Г. Хадіди. Цей хід здався вдалим, оскільки на 58-й хвилині «Чорноморець» зрівняв рахунок завдяки ефектному голу З. Бадибанги.

Львівський «Рух» швидко відреагував на це, зробивши першу заміну на 66-й хвилині, замінивши Ю. Пастуха на А. Плумейна. Плумейна. Пастуха на А. Плюмена. Несподіваний поворот у грі стався на 69-й хвилині, коли гравець «Чорноморця» Л. Гучек отримав червону картку, змусивши свою команду грати тільки вдесятьох. Скориставшись моментом, «Рух Львів» на 72-й хвилині було призначено пенальті. Таллес уміло реалізував його, повернувши своїй команді лідерство. На 78-й хвилині «Рух Львів» зробив другу заміну, замінивши Д. Підгурського на Ю. Карабіна, прагнучи закріпити свою перевагу. Коли до кінця матчу залишалися лічені хвилини, «Рух Львів» закріпив свою перемогу голом на 87-й хвилині. А. Плумейн забив вражаючий гол, збільшивши перевагу своєї команди. В останній спробі врятувати гру «Чорноморець» зробив третю заміну на 89-й хвилині, замінивши Таллеса на В. Рунича. У кінцівці матчу напруга знову зросла: жовті картки отримали В. Салюк із «Чорноморця» та О. Притула з «Руху Львова». Матч закінчився з рахунком 2:3 на користь «Руху Львова», а «Чорноморець» зазнав прикрої поразки. Цей захопливий матч Прем’єр-ліги продемонстрував справжню суть футболу з його напруженою боротьбою, яскравими голами і несподіваними поворотами подій. Невпинні старання і майстерність гравців до останньої хвилини приводили вболівальників у захват.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Дніпро-1 — Чорноморець, Динамо — Рух.