Барселона — Алавес — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-12 19:13 12 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) і ... Барселона — Алавес — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

12 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) і Алавес (Іспанія).

Барселона - Алавес - 2:1. Чемпионат Испании, 13-й тур. Обзор матча, статистикаБарселона - Алавес - 2:1. Чемпионат Испании, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 13-й тур

Барселона (Іспанія) — Алавес (Іспанія) — 2:1 (0:1)
Голи: Левандовскі (53), Левандовскі (77) — Samu (1)

Предупредження: Левандовскі (62), R. Duarte (75), Я. Гюндоган (90+2)

Огляд матчу Барселона — Алавес:

У напруженому і напруженому матчі Ла Ліги, що проходив на стадіоні «Естаді Олімпік Льюїс Компаніс», «Барселона» зуміла здобути чудову перемогу над «Алавесом» з рахунком 2:1. Захопливий матч розпочався з рахунку 0:1 на користь «Алавеса», але в другому таймі «Барселона» переламала хід зустрічі і взяла всі три очки. На початку гри обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість в атаці. Уже на 1-й хвилині гри «Алавес» забив гол С. Омородіона, який потряс оборону «Барселони». Перший гол вивів «Барселону» з рівноваги і дозволив «Алавесу» ідеально розпочати свою кампанію. У другому таймі «Барселона» вийшла на поле оновленою, продемонструвавши жагу до повернення. На 53-й хвилині їм вдалося зрівняти рахунок, завдяки класному удару Р. Левандовскі. Левандовскі. Цей гол вдихнув нове життя в команду «Барселона» та підштовхнув її до пошуку переможного голу. Проте вже за кілька хвилин, на 62-й хвилині, польський нападник отримав жовту картку, що поставило «Барселону» під загрозу зриву. Обидві команди провели тактичні заміни, намагаючись заволодіти перевагою в матчі. На 63-й хвилині у складі «Алавеса» замість А. Реббаха з’явився Л. Ріоха, а у складі «Барселони» — Ф. Лопес, який замінив Рафінью. Ці кадрові перестановки привнесли в команди свіжі ідеї та енергію. Барселона продовжувала наполегливо домагатися переможного голу, що призвело до напруженого моменту на 75-й хвилині, коли жовту картку отримав Р. Дуарте з «Алавеса».

Однак саме 77-ма хвилина стала переломною в матчі. «Барселона» отримала право на пенальті, і Р. Левандовскі, вийшовши з воріт, класно реалізував його, забезпечивши своїй команді заслужену перевагу. «Алавес» спробував врятувати очко, ввівши в гру К. Гарсію замість С. Омородіона на 79-й хвилині. Також у гру було введено Дж. Гуріді замість І. Хагі, що мало надати атаці нового імпульсу. На 81-й хвилині у складі «Барселони» відбулася ще одна заміна — Педрі замінив О. Ромеу, а у складі «Алавеса» на 85-й хвилині замість Т. Мендеса з’явився А. Бланко. В останній спробі відігратися «Алавес» зробив останню заміну на 85-й хвилині, замінивши А. Горосабеля на Н. Тенаглію. Атакувальна загроза з боку «Алавеса» тримала «Барселону» в напрузі до самого фінального свистка. На останніх хвилинах гри І. Гюндоган із «Барселони» отримав жовту картку, що додало драматизму та напруги на полі. У підсумку, після фінального свистка «Барселона» здобула перемогу над непоступливим «Алавесом» з рахунком 2:1. Ця перемога, безсумнівно, підніме моральний дух «Барселони», яка проявила стійкість і рішучість у боротьбі за перемогу. З іншого боку, «Алавес», незважаючи на поразку, може високо тримати голову, адже він показав гідну гру проти однієї з найкращих іспанських команд. Поєдинок між «Барселоною» та «Алавесом» продемонстрував пристрасть і суперництво Ла Ліги та змусив уболівальників чекати нових захопливих матчів найближчими тижнями.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Райо Вальєкано — Барселона, Алавес — Гранада.