Шахтар — Дніпро-1 − 1:3. Чемпіонат України, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-12 20:52 12 листопада відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Шахтар (Донецьк) і ... Шахтар — Дніпро-1 − 1:3. Чемпіонат України, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

12 листопада відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Шахтар (Донецьк) і Дніпро-1 (Дніпро).

Шахтер - Днепр-1 - 1:3. Чемпионат Украины, 14-й тур. Обзор матча, статистикаШахтер - Днепр-1 - 1:3. Чемпионат Украины, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 14-й тур

Шахтар (Донецьк) — Дніпро-1 (Дніпро) — 1:3 (1:1)
Голи: Сікан (5) — Е. Сарапі (41), О. Гуцуляк (51), Ледньов (55)

Предупредження: Рубчинський (60), Валерій Бондар (76)

Огляд матчу Шахтар — Дніпро-1:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги, що відбувся на «Арені Львів», донецький «Шахтар» приймав «Дніпро-1». У перерві рахунок був 1:1, але до кінця зустрічі «Дніпро-1» здобув переконливу перемогу з рахунком 3:1. Початок матчу пройшов в енергійній і рішучій боротьбі обох команд. Першим на табло з’явився донецький «Шахтар»: на 5-й хвилині гол забив Д. Сікан. Ця перевага дозволила донецькому «Шахтарю» впевнено стартувати і задати тон захоплюючому поєдинку. Однак «Дніпро-1» швидко відігрався і зумів зрівняти рахунок незадовго до кінця першого тайму. Е. Сарапій скористався своїм шансом і забив гол, зрівнявши рахунок 1:1. Цей гол надав впевненості гравцям «Дніпра-1» і став запорукою захопливого другого тайму. Повернувшись після перерви, «Дніпро-1» не став гаяти часу, щоб затвердити свою перевагу. На 51-й хвилині О. Гуцуляк, скориставшись моментом, вперше в матчі вивів «Дніпро-1» уперед. Вболівальники на «Арені Львів» відчули, що перевага на боці «Дніпра-1», і їхнє хвилювання досягло нових висот. Радості «Дніпра-1» не було меж. Вже за чотири хвилини Б. Ледньов забив ще один вражаючий гол, збільшивши свою перевагу до 3:1. Захисту донецького «Шахтаря» було важко стримувати нападників «Дніпра-1», які, здавалося, були самі собі на умі в цьому матчі.

Донецький «Шахтар» спробував відігратися, ввівши в гру свіжі сили. На 60-й хвилині Ю. Ракицький був замінений на І. Азаровича. Незабаром після цього Ю. Конопля замінив Г. Гочолейшвілі в черговій спробі пожвавити атаку команди. Ці заміни були покликані привнести нову енергію в гру донецького «Шахтаря» і переломити хід матчу на свою користь. Не відставав і «Дніпро-1», зробивши свої стратегічні заміни. На 73-й хвилині замість Вітіньо в півзахисті з’явився О. Філіппов. Команда «Дніпро-1» проявила неабияку тактичну грамотність, своєчасно внісши зміни до складу. Час минав, напруга на полі наростала. На 76-й хвилині В. Бондар із донецького «Шахтаря» отримав жовту картку, що свідчить про зростаюче розчарування в команді. Незважаючи на всі зусилля, донецький «Шахтар» так і не зміг забити ще один гол, і матч закінчився з рахунком 3:1 на користь «Дніпра-1». В останні хвилини гри обидві команди провели останні заміни. У донецького «Шахтаря» на 84-й хвилині замість О. Кащука з’явився О. Зубков. А «Дніпро-1» на 87-й хвилині замінив Б. Лєднєва на С. Горбунова, що дало змогу команді зміцнити оборону і довести матч до кінця. Матч між донецьким «Шахтарем» і «Дніпром-1» став захопливим за напруженням пристрастей і майстерністю. «Дніпро-1» продемонстрував високу самовіддачу і здобув заслужену перемогу. Донецький «Шахтар», навпаки, боровся до кінця, але так і не зміг повернутися в гру.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Шахтар» — «Полісся», «Дніпро-1» — «Чорноморець».