Севілья — Бетіс — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-12 21:26 12 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) і ... Севілья — Бетіс — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

12 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) і Бетіс (Севілья).

Севилья - Бетис - 1:1. Чемпионат Испании, 13-й тур. Обзор матча, статистикаСевилья - Бетис - 1:1. Чемпионат Испании, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 13-й тур

Севілья (Іспанія) — Бетіс (Севілья) — 1:1 (0:0)
Голи: Ракітіч (79) — A. Перес (72)

Предупредження: Гудель (27), Juan Miranda (43)

Огляд матчу Севілья — Бетіс:

Нещодавно на стадіоні «Рамон Санчес Пісхуан» у захопливому поєдинку Ла Ліги зустрілися «Севілья» та «Реал Бетіс». Перший тайм розпочався з атакувальних дій обох команд, але жодна з них не змогла вийти з рівного становища. На 15-й хвилині було скасовано гол у ворота «Реал Бетіса», коли Х. Бельєрін забив гол, але був зафіксований офсайд. Це рішення дозволило зберегти рахунок на рівні 0:0. По ходу гри напруга наростала, що призвело до кількох дисциплінарних порушень з боку судді. На 27-й хвилині гравець «Севільї» Н. Гудель отримав жовту картку за необережний підкат. Перед самою перервою до нього приєднався гравець «Реал Бетіса» Х. Міранда, який також отримав жовту картку. У перерві команди повернулися в роздягальні за рівного рахунку 0:0. Найімовірніше, обидва менеджери обговорювали тактику на другий тайм, сподіваючись знайти перелом. Другий тайм ознаменувався серією замін, покликаних привнести в гру нові сили. На 63-й хвилині «Севілья» зробила першу заміну, випустивши О. Торреса замість Д. Лукебакіо. У відповідь «Реал Бетіс» зробив дві заміни: А. Діао і Ж. Міранда замінили А. Еззальцулі та Абнера.

Остаточно глухий кут у матчі було перервано на 72-й хвилині, коли гравець «Реал Бетіса» А. Перес переправив м’яч у сітку воріт, забезпечивши своїй команді перевагу 1:0. Однак «Севілья» швидко відповіла, зрівнявши рахунок на 79-й хвилині завдяки голу І. Ракітіча. У заключній стадії матчу обидві команди продовжували шукати переможця. Севілья зробила дві пізні заміни: на 74-й хвилині Л. Окампос замінив Сусо, а на 87-й хвилині Д. Соу замінив М. Діаса. «Реал Бетіс» також зробив заміну на 76-й хвилині: Вілліан Хосе був замінений на Луїса Енріке. Остання заміна була проведена на 87-й хвилині: замість Х. Санчеса вийшов Х. Навас. Незважаючи на всі зусилля, жодна з команд не змогла забити вирішальний гол в останні хвилини гри, і матч завершився внічию 1:1. І «Севілья», і «Реал Бетіс» можуть витягти з цієї гри позитивні моменти, продемонструвавши свою силу та стійкість на полі. Ця запекла боротьба показала жорстку конкуренцію в Ла Лізі та таланти «Севільї» і «Реал Бетіса». Вболівальники з нетерпінням чекають майбутніх поєдинків між цими суперниками, адже вони постійно видають захопливі матчі, які тримають усіх у напрузі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реал С-дад — Севілья, Бетіс — Лас-Пальмас.