Євген Волинець: «Шахтар» ми перемогли абсолютно заслужено»

2023-11-13 10:48 Воротар «Дніпра-1» Євген Волинець прокоментував перемогу своєї команди донецьким «Шахтарем» (3:1) у вчорашньому матчі 14-го туру ... Євген Волинець: «Шахтар» ми перемогли абсолютно заслужено»

Воротар «Дніпра-1» Євген Волинець прокоментував перемогу своєї команди донецьким «Шахтарем» (3:1) у вчорашньому матчі 14-го туру чемпіонату України.

Євген Волинець

«Зрозуміло, що після матчу хороші емоції і позитивний настрій. Після фінального свистка дали волю емоціям, трохи покричали, але головне, що ми сьогодні перемогли, причому перемогли абсолютно заслужено.

Звісно, коли ти пропускаєш на 5-й хвилині матчу, то твій настрій спадає, але в нас сильна команда, ми зуміли зібратися і переломити хід поєдинку. Деякий час нам потрібно було грати в захисті, але ми це пережили, а гол у роздягальню після стандарту нам надав упевненості.

У другому таймі також два голи-красеня нам дуже допомогли, після чого ми вже грали за рахунком. Просто фантастичні голи! Коли Бодя Ледньов забив „Металісту 1925“, я розумів, що це просто нереальний гол. Теж саме і зараз. Такі голи від власних воріт дуже зручно дивитися. (Посміхається). Гуцуляку вдалося також провести ударний місяць і добре, що він сьогодні забив. Олексій, на мій погляд, тільки красені-голи і вміє забивати. (Посміхається)», — наводить слова Волинця офіційний сайт «Дніпра-1».