Естонія — Австрія — 0:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-11-16 20:53 16 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Естонії та Збірна Австрії. Эстония ... Естонія — Австрія — 0:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

16 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Естонії та Збірна Австрії.

Эстония - Австрия - 0:2. Евро-2024. Обзор матча, статистикаЭстония - Австрия - 0:2. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Естонія — Австрія — 0:2 (0:2)
Голи: Лаймер (26), П. Лінхарт (40)

Огляд матчу Естонія — Австрія:

Австрія здобула перемогу над Естонією у відбірковому матчі Чемпіонату Європи, що пройшов на стадіоні «А. Ле Кок Арена». Перший гол був забитий на 26-й хвилині, коли австрієць К. Лаймер влучив у сітку воріт, забезпечивши команді перевагу. Цей гол задав тон решті частини матчу, оскільки Австрія контролювала хід гри. Незадовго до перерви австрійці збільшили свою перевагу за рахунок голу П. Лінхарта на 40-й хвилині, залишивши Естонії складне завдання на другий тайм. На початку другого тайму Австрія зробила першу заміну, випустивши М. Арнаутовича замість К. Лаймера. Естонія відповіла своїми замінами на 60-й хвилині, ввівши в гру Г. Туньова і Р. Р. Шеїна. Однак, попри всі зусилля, Естонія не змогла відігратися. Австрія продовжила вносити тактичні зміни, замінивши на 63-й хвилині М. Грегорича на С. Калайджича. На 64-й хвилині відбулася ще одна заміна — замість Р. Шміда вийшов К. Баумгартнер.

Естонія, сподіваючись на перелом, зробила дві заміни на 71-й хвилині, випустивши на поле Б. Васцука і С. Зеньова. Останній шквал замін стався, коли обидві команди прагнули зберегти свою енергію і рахунок на табло. На 76-й хвилині замість М. Зайдля в півзахисті австрійців з’явився X. Шлагер. Естонія наслідувала цей приклад на 83-й хвилині, замінивши М. Поома на Р. Пеетсона. В останні хвилини матчу австрійці зробили останню заміну: М. Сабітцер замінив Ф. Кайнца. Незважаючи на зусилля Естонії та кілька замін, австрійці тримали оборону. Рахунок 0:2 зберігся до фінального свистка, забезпечивши Австрії найважливішу перемогу у відбірковій кампанії до чемпіонату Європи. Цей матч продемонстрував уміння Австрії контролювати хід гри та використовувати свої шанси. Естонія мужньо билася, але так і не змогла знайти прорив у добре організованій австрійській обороні. Завдяки цій перемозі Австрія має намір розвинути свій успіх і продовжити вражаючий виступ у відбірковому турнірі чемпіонату Європи.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Швеція — Естонія.