Кіпр — Іспанія — 1:3. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-11-16 20:54 16 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Кіпру та Збірна Іспанії. Кипр ... Кіпр — Іспанія — 1:3. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

16 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Кіпру та Збірна Іспанії.

Кипр - Испания - 1:3. Евро-2024. Обзор матча, статистикаКипр - Испания - 1:3. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Кіпр — Іспанія — 1:3 (0:3)
Голи: K. Pileas (75) — L. Ямал (5), М. Оярзабаль (22), Хоселу (28)

Попередження: Андерсон Коррейя (17), A. Каро (59), I. Kousoulos (77), Родріго Рікельме (82), D. Spoljaric (87)

Огляд матчу Кіпр — Іспанія:

Іспанія домінує над Кіпром у відбірковому матчі чемпіонату Європи У довгоочікуваному відбірковому матчі чемпіонату Європи Кіпр зустрівся з потужною Іспанією на стадіоні «Альфамега». З перших же хвилин Іспанія продемонструвала свою перевагу, швидко взявши гру під свій контроль. Вже за п’ять хвилин після початку матчу іспанець Л. Ямаль влучив у сітку воріт, забезпечивши своїй команді першу перевагу. Кіпрський захист був приголомшений, коли Іспанія святкувала свій перший гол. Кіпр намагався відновити самовладання, але невпинні атаки Іспанії виявилися надто складними для них. На 17-й хвилині кіпріот Андерсон Коррейя отримав жовту картку, що свідчить про наростаючий тиск на кіпріотів. Іспанія продовжила контролювати хід гри, і на 22-й хвилині М. Оярсабаль забив гол. Лише через шість хвилин Хоселу збільшив перевагу Іспанії до вражаючих 3:0. Ближче до перерви Іспанія зробила першу заміну, замінивши М. Оярсабаля на Р. Рікельме. Ця заміна практично не порушила ритму гри Іспанії, і вона продовжувала домінувати в матчі. Кіпр також здійснив зміни в перерві: Андерсон Коррейя замінив К. Пілеаса, К. Кір’яку — К. Харалампуса, а Х. Кіпріану — Д. Споляріча.

У другому таймі обидві команди зробили чергові заміни, намагаючись переломити хід матчу на свою користь. Кіпр замінив А. Каро на І. Кусулоса, а потім ввів у гру А. Какулліса, а Іспанія — Р. Ле Норманда і М. М. Сполярича. Ле Норманда та М. Меріно. На 65-й хвилині Х. Навас замінив Д. Карвахаля, додавши свіжості в атаку. Кіпр відповів на це виходом І. Косулоса замість А. Каро. На 75-й хвилині, коли К. Пілеас забив гол, Кіпр зумів знайти проблиск надії. Публіка на полі сколихнулася від радості, передчуваючи можливий гол у відповідь. Однак Іспанія, не допустивши подальшого розвитку подій, посилила оборону: кіпріоти А. Каро, І. Кусулос, Д. Сполярич та іспанець Р. Рікельме отримали жовті картки. Рікельме отримали жовті картки. До фінального свистка обидві команди вели запеклу боротьбу, але перемога залишилася за Іспанією з рахунком 3:1. Хоча Кіпр продемонстрував моменти стійкості, саме виняткова гра Іспанії стала головною прикрасою зустрічі. Клінічна завершеність і майстерність гри показали, чому вони є одними з фаворитів на успіх у Єврочемпіонаті. Кіпр має перебудуватися і винести уроки з цієї поразки, щоб продовжити свій шлях у кваліфікаційній стадії. Поки осідає пил після цього напруженого поєдинку, футбольні вболівальники з нетерпінням чекають наступного раунду відбіркових матчів чемпіонату Європи, де, напевно, розгорнеться ще більше захоплюючих подій.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Іспанія — Грузія.