Азербайджан — Швеція — 3:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-11-16 20:56 16 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Азербайджану та Збірна Швеції. Азербайджан ... Азербайджан — Швеція — 3:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

16 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Азербайджану та Збірна Швеції.

Азербайджан - Швеция - 3:0. Евро-2024. Обзор матча, статистикаАзербайджан - Швеция - 3:0. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Азербайджан — Швеція — 3:0 (2:0)
Голи: E. Махмудов (3), Дадашов (6), E. Махмудов (89)

Попередження: Шейдаєв (29), Кулусевскі (47), Єнс Кажюст (52), Магомедалієв (72), A. Кривоцюк (90+2)

Огляд матчу Азербайджан — Швеція:

У нещодавньому відбірковому матчі чемпіонату Європи Азербайджан здобув переконливу перемогу над Швецією з рахунком 2:0 у перерві та 3:0 в основний час. Матч проходив на стадіоні імені Тофіка Бахрамова «Республіка», і обидві команди продемонстрували на полі свою майстерність і цілеспрямованість. Початок матчу був вибуховим для Азербайджану: вже на 3-й хвилині Е. Махмудов забив гол. Ця перевага задала тон матчу й додала Азербайджану впевненості у своїх силах. Лише за три хвилини Р. Дадашов збільшив розрив у рахунку, додавши до нього ще один гол. У першому таймі обидві команди демонстрували дух суперництва. Однак напруга наростала, що призвело до того, що на 29-й хвилині жовту картку отримав Р. Шейдаєв з Азербайджану. Швеція також отримала жовту картку на 47-й хвилині — попередження отримав Д. Кулусевскі. На 52-й хвилині Й. Каюсте зі Швеції також був попереджений жовтою карткою, що ще більше загострило ситуацію в матчі. Другий тайм розпочався з перелому в грі. На 57-й хвилині азербайджанець Б. Мустафазада отримав червону картку, скоротивши кількість гравців на полі. Цей переломний момент дав Швеції надію на повернення в гру. Обидві команди зробили стратегічні заміни, намагаючись отримати перевагу. На 60-й хвилині Швеція замінила Л. Вальквіста на Е. Крафта, а С. Густафсона на В. Клаессона. Клаессона.

Азербайджан також зробив заміну: Р. Дадашов був замінений на Х. Хакверді. Матч тривав у гострій боротьбі, і на 72-й хвилині жовту картку отримав гравець збірної Азербайджану С. Махаммадалієв. У міру того як час минав, обидві команди провели чергові заміни, намагаючись змінити результат матчу. На 75-й хвилині Азербайджан замінив Р. Шейдаєва на Е. Ісрафілова, а А. Ісаєва на К. Алієва. З іншого боку, Швеція замінила Х. Каюсте на Р. Куайсона. На 81-й хвилині Азербайджан зробив ще дві заміни: К. Дінієв і Т. Байрамов замінили Е. Камалова і М. Емрелі відповідно. На 89-й хвилині азербайджанець Е. Махмудов забив свій другий гол у матчі, тим самим оформивши перемогу. Незважаючи на всі зусилля, Швеція так і не змогла забити у ворота суперника. Наприкінці матчу на 90-й хвилині А. Кривоцюк з Азербайджану отримав жовту картку. Вражаюча гра Азербайджану в цьому відбірковому матчі чемпіонату Європи продемонструвала його силу та рішучість. Те, що команда змогла втримати перевагу, навіть залишившись удесятьох, продемонструвало її стійкість. З іншого боку, Швеції необхідно перегрупуватися і переглянути свою стратегію на майбутні матчі. Загалом матч вийшов захопливим, і переможцем у ньому став Азербайджан. Їхня перемога, безсумнівно, послужить позитивним стимулом для команди, яка продовжує свій шлях у кваліфікації до чемпіонату Європи.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бельгія — Азербайджан, Швеція — Естонія.