Чорногорія — Литва — 2:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-11-16 23:39 16 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Чорногорії та Збірна Литви. Черногория ... Чорногорія — Литва — 2:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

16 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Чорногорії та Збірна Литви.

Черногория - Литва - 2:0. Евро-2024. Обзор матча, статистикаЧерногория - Литва - 2:0. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Чорногорія — Литва — 2:0 (1:0)
Голи: E. Kuc (3), Йоветич (48)

Попередження: Ігор Вуячич (28), S. Rubezic (32), R. Radunovic (34), M. Vorobjovas (41)

Огляд матчу Чорногорія — Литва:

Нещодавно в рамках відбіркового турніру до чемпіонату Європи відбувся захоплюючий футбольний матч між збірними Чорногорії та Литви. Матч проходив на стадіоні «Під Гориком», і обидві команди продемонстрували високу рішучість і майстерність протягом усієї гри.

Перший тайм розпочався з потужного удару: чорногорець Е. Куч забив фантастичний гол на 3-й хвилині, забезпечивши своїй команді ранню перевагу. Це задало тон матчу і поставило Чорногорію у вигідне становище. Однак Литва не відступила і продовжила боротьбу за рівний рахунок. По ходу матчу напруга наростала, було показано кілька жовтих карток. Чорногорець І. Вуячич отримав жовту картку на 28-й хвилині, а С. Рубежич і Р. Радунович — на 32-й і 34-й хвилинах відповідно. Литовець М. Вороб’євас також отримав жовту картку на 41-й хвилині. Другий тайм розпочався з того, що Чорногорія збільшила свою перевагу. На 48-й хвилині С. Йоветич забив чудовий гол, вивівши свою команду вперед із рахунком 2:0. Литва спробувала перегрупуватися і продемонструвала рішучість повернутися в гру. На 63-й хвилині Литва провела низку замін: А. Должніков, К. Упстас і А. Новіковас, намагаючись змінити хід гри. Чорногорія також зробила заміну: М. Вукчевич замінив С. Йоветича на 69-й хвилині. У продовженні матчу обидві команди вели запеклу боротьбу, що призвело до отримання кількох жовтих карток. Чорногорець Д. Камай отримав жовту картку на 72-й хвилині, а литовець Ю. Ласіцкас — на 77-й хвилині. На 79-й хвилині обидві команди зробили заміни: Чорногорія — М. Янковіч і С. Лончар. Лончар, а Литва — Ф. Черниш і Д. Романовський. На 87-й хвилині жовту картку отримав Е. Куц, який забив перший гол у ворота Чорногорії. Незважаючи на мужні зусилля Литви, вона так і не змогла подолати перевагу Чорногорії. Матч закінчився з рахунком 2:0 на користь Чорногорії. Обидві команди продемонстрували високу майстерність і цілеспрямованість упродовж усього матчу, створивши захопливе та цікаве видовище для вболівальників. Це була значуща перемога для Чорногорії, яка продовжує свій шлях у кваліфікації до Чемпіонату Європи. З іншого боку, Литва прагнутиме відігратися в майбутніх матчах. Загалом футбольний матч між Чорногорією та Литвою продемонстрував пристрасть і суперництво обох команд. На стадіоні «Під Гориком» панувала фантастична атмосфера, яка ще більше посилювала азарт гри.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Угорщина — Чорногорія.