Ліхтенштейн — Португалія — 0:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-11-16 23:44 16 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Ліхтенштейну та Збірна Португалії. Лихтенштейн ... Ліхтенштейн — Португалія — 0:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

16 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Ліхтенштейну та Збірна Португалії.

Лихтенштейн - Португалия - 0:2. Евро-2024. Обзор матча, статистикаЛихтенштейн - Португалия - 0:2. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Ліхтенштейн — Португалія — 0:2 (0:0)
Голи: Роналду (46), Канселу (57)

Попередження: Саймон Люхінгер (24), Діого Хота (90+5)

Огляд матчу Ліхтенштейн — Португалія:

Португалія здобула перемогу над Ліхтенштейном у відбірковому матчі чемпіонату Європи У захопливому матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи, який проходив на стадіоні «Райнпарк», Португалія здобула перемогу над Ліхтенштейном із рахунком 2:0. У першому таймі обидві команди намагалися вийти з рівного становища. Захист Ліхтенштейну проявив стійкість, припиняючи спроби Португалії забити гол. Однак на 46-й хвилині португальська команда провела заміну, замінивши С. Люхінгера на Л. Майєра. Ця тактична заміна, здавалося б, дала Португалії перевагу, і вона швидко забила перший гол у матчі. Кріштіану Роналду, ім’я якого є синонімом футбольної майстерності, на 46-й хвилині перевів м’яч у ворота Португалії. Цей переломний гол надав впевненості португальській команді, яка продовжила йти вперед у пошуках нових цілей. На 57-й хвилині португалець Жоау Канселу потужним ударом збільшив перевагу. Цей гол продемонстрував як індивідуальну майстерність Канселу, так і відмінну командну роботу португальських футболістів. Рахунок на табло став 2:0 на користь Португалії, що дало їй змогу зайняти вигідну позицію в матчі. Обидві команди провели кілька замін протягом матчу, прагнучи привнести в гру нові сили і тактику. На 60-й хвилині Португалія ввела в гру Р. Орту замість Б. Сілви.

У відповідь Ліхтенштейн зробив дві заміни на 63-й хвилині: Н. Бек і Й. Гаслер вийшли замість Л. Кранца і П. Оспельта відповідно. Менеджер Португалії, явно впевнений у грі своєї команди, зробив ще дві заміни на 67-й хвилині. Суперзірку Кріштіану Роналду замінив Брума, а Б. Фернандеш вийшов замість Вітінью. Ліхтенштейн намагався скоротити відставання в рахунку, але оборона Португалії залишалася непохитною. На короткий час у Ліхтенштейну з’явився проблиск надії, коли Г. Рамос забив гол. Однак гол було скасовано через офсайд, і Португалія залишилася у вигідному становищі. Під кінець матчу обидві команди зробили останні заміни. На 87-й хвилині Португалія замінила Ж. Канселу на Жоау Маріу, а Жоау Феліш вийшов замість Ж. Невеша. Ліхтенштейн також зробив заміну: Д. Саланович замінив М. Марксера на 90-й хвилині. Ближче до кінця матчу португалець Діого Жота отримав жовту картку на 90-й хвилині. Незважаючи на пізню невдачу, Португалія зберегла самовладання і здобула заслужену перемогу над Ліхтенштейном. У цьому матчі була втілена вся суть футболу, продемонстрована захоплива боротьба, яку несе в собі відбірковий турнір до чемпіонату Європи. Динамічна гра Португалії підтверджує силу її команди, а стійкість Ліхтенштейну — самовідданість і рішучість аутсайдера. Футбольні вболівальники всього світу з нетерпінням чекають наступного захопливого поєдинку в рамках цього престижного турніру.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ліхтенштейн — Люксембург, Португалія — Ісландія.