«Лехія» — збірна України — 0:2. Звіт про контрольний матч

2023-11-17 06:53 Національна команда України в рамках підготовки до матчу відбіркового циклу Євро-2024 з Італією, ща відубеться найближчого ... «Лехія» — збірна України — 0:2. Звіт про контрольний матч

Національна команда України в рамках підготовки до матчу відбіркового циклу Євро-2024 з Італією, ща відубеться найближчого понеділка в Леверкузені, провела минулого четверга спаринг із гданською «Лехією». Гра відбулася на міській арені, збудованій до Євро-2012. Чотири матчі фінального турніру континентальної першості було зіграно саме на цьому стадіоні, збудованому у формі гігантського бурштину, що здавна виготовляли на узбережжі Балтійського моря.

Контрольний матч

«Лехія» (Гданьск, Польща) збірна України 0:2 (0:1)
Голи:
Піхальонок (22), Назарина (53)

Збірна України: (1-й тайм) − Різник (Бущан, 30), Караваєв, Бондар, Матвієнко, Таловєров, Дубінчак, Сидорчук (К), Малиновський, Піхальонок (Назарина 30), Зубков, Яремчук (Сікан, 30); (2-й тайм) — Бущан (Трубін, 60), Миколенко, Забарний, Сваток, Тимчик, Назарина (Степаненко, 60), Зінченко (К), Судаков, Мудрик, Циганков, Сікан (Довбик, 60).

У цій грі головний тренер збірної України Сергій Ребров дав можливість зіграти майже всім присутнім у таборі команди гравцям, а капітанську пов’язку одягали впродовж гри одразу троє досвідчених виконавців — Сергій Сидорчук, Олександр Зінченко та Тарас Степаненко.

Додаткове навантаження футболістам влаштувала пізня осінь: після холодного, але без опадів ранку й обіду, дощ почав падати, щойно команди вийшли на розминку, майже одразу перетворившись на потужну зливу, що тривала до фінального свистка. Температура повітря на початок матчу становила 2 градуси, а впродовж зустрічі, що доволі цікаво, піднялася ще на 2 градуси. Однак тепліше аж ніяк не стало: холод проймав до кісток.

У стартовому складі польської команди вийшли три українці — воротар Богдан Сарнавський, польові гравці Іван Желізко та Максим Хлань. Загалом команда другого за силою польського дивізіону гідно протистояла збірній України, хоч перевага синьо-жовтих відчувалася впродовж усього матчу. У першому таймі вдало зіграв на добиванні Олександр Піхальонок, після того як із меж штрафного майданчика пробив Сергій Сидорчук, а Богдан Сарнавський відбив м’яч перед собою.

У другому таймі до результативної атаки призвів стрімкий прохід по флангу Віктора Циганкова, який відкинув м’яч Олександру Тимчику, а той віддав пас під удар Єгору Назарині. Постріл останнього був сильним і точним. Нагоди відзначитися також виникали в Михайла Мудрика та Тараса Степаненка. Зокрема, наш капітан тричі класно пробивав із різних позицій, однак або м’яч влучав у поперечину, або голкіперу вдавалося парирувати підступний удар, або ж допомагали захисники. Після гри партнери по команді жартували, що в наступному матчі Степаненкові точно має пощастити.

У будь-якому разі, отримавши гідне фізичне навантаження та виконавши завдання тренерського штабу, «синьо-жовті» залишали поле в доброму гуморі та під оплески дітей з Української футбольної школи, сформованої у Гданську в період війни, яких національна команда запросила відвідати цей матч.

Сьогодні збірна України продовжить у Гданську підготовку до матчу з Італією.