Фінляндія — Північна Ірландія — 4:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-11-17 20:53 17 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Фінляндії та Збірна Північної Ірландії. ... Фінляндія — Північна Ірландія — 4:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

17 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Фінляндії та Збірна Північної Ірландії.

Финляндия - Сев.Ирландия - 4:0. Евро-2024. Обзор матча, статистикаФинляндия - Сев.Ирландия - 4:0. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Фінляндія — Північна Ірландія — 4:0 (1:0)
Голи: Дж. Похьянпало (42), D. Hakans (48), Пуккі (74), R. Lod (88)

Огляд матчу Фінляндія — Північна Ірландія:

У недавньому відбірковому матчі чемпіонату Європи на Олімпійському стадіоні Гельсінкі збірна Фінляндії зустрічалася з командою Північної Ірландії. У перерві рахунок був 1:0 на користь Фінляндії, але до моменту свистка на перерву фіни збільшили свою перевагу до вражаючих 4:0. Перший гол у матчі було забито на 42-й хвилині, коли у ворота Фінляндії було призначено пенальті. Йоель Похьянпало вийшов на ударну позицію і не помилився, вколотивши м’яч у сітку. На початку другого тайму Фінляндія продовжила домінувати і швидко подвоїла свою перевагу. На 48-й хвилині Долев Хаканс опинився в потрібному місці в потрібний час і, скориставшись вільним м’ячем у штрафному Північної Ірландії, забив другий гол своєї команди за вечір. Північна Ірландія спробувала переломити хід гри, зробивши дві швидкі заміни на 59-й хвилині. Рой МакКаузленд змінив Конора Вашингтона, а Деніел Чарльз був замінений на Джоша Магенніса. Однак їхні зусилля виявилися марними — Фінляндія продовжувала контролювати хід матчу. Приблизно в цей самий час Фінляндія зробила заміну: Фредрік Йенсен пішов з поля, щоб звільнити місце для нападника Теему Пуккі.

Заміна виявилася мудрим рішенням, оскільки Пуккі надалі суттєво вплинув на хід гри. На 72-й хвилині Фінляндія зробила ще дві заміни. Хаканс, який забив до цього гол, був замінений на Раяна Тейлора, а Робін Лод звільнив місце для Расмуса Шуллера. Лише за дві хвилини Пуккі додав ще один гол у ворота фінів, ще більше зміцнивши їхню перевагу. Північна Ірландія спробувала повернутися в гру, випустивши на 77-й хвилині Джордана Томпсона замість Бейлі Спенсера. Однак фінська оборона не дала Північним Ірландіям схаменутися. У завершальній стадії гри обидві команди продовжили проводити заміни. На 83-й хвилині Фінляндія ввела в гру Йоханнеса Похьянпало замість Лассі Лінгмана та Ніколая Алхо замість Ніколая Палласа. У той час як Північна Ірландія ввела в гру Тома Г’юма та Івана Прайса замість Майкла Форбса і Кемерона Маршалла на 85-й хвилині. Остаточного удару було завдано на 88-й хвилині, коли Робін Лод забив четвертий і останній гол у ворота Фінляндії. Загалом, це була впевнена перемога фінської команди, яка продемонструвала свою силу і домінування в грі. Цей результат дозволив Фінляндії посісти вигідне становище у відбірковій групі Чемпіонату Європи, в той час як Північна Ірландія, безсумнівно, буде прагнути перегрупуватися і відігратися в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Сан-Марино — Фінляндія, Сев.Ірландія — Данія.