Молдова — Албанія — 1:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-11-17 20:54 17 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Молдови та Збірна Албанії. Молдова ... Молдова — Албанія — 1:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

17 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Молдови та Збірна Албанії.

Молдова - Албания - 1:1. Евро-2024. Обзор матча, статистикаМолдова - Албания - 1:1. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Молдова — Албанія — 1:1 (0:1)
Голи: Бабогло (87) — С. Чікаллеші (25)

Предупредження: M. Mitaj (9), Вадим Раце (11), М. Каймаков (54), M. Daku (86)

Огляд матчу Молдова — Албанія:

Нещодавно відбувся захопливий футбольний матч між збірними Молдови та Албанії, що завершився з рахунком 1:1. Гра проходила на стадіоні «Стадіонул Зімбру», домашній арені збірної Молдови. Матч проходив у рамках відбіркового турніру Чемпіонату Європи, проте більш детальна інформація про час, дату і раунд не розголошується. У першому таймі Албанія вийшла вперед на 25-й хвилині завдяки вдалому удару С. Чікаллеші з пенальті. Незважаючи на численні спроби обох сторін, рахунок до перерви так і не змінився — Албанія вела 1:0. На початку другого тайму Молдова зробила заміну на 46-й хвилині, випустивши І. Ревенка замість М. Кожокару. На 54-й хвилині жовту картку отримав гравець збірної Молдови В. Рата, що ще більше посилило напругу в грі. Намагаючись переломити хід гри, Албанія зробила першу заміну на 62-й хвилині, замінивши С. Чікаллеші на М. Даку. Незабаром Молдова зробила дві заміни.

На 69-й хвилині замість В. Дамаскана вийшов Н. Мотпан, а на 76-й хвилині М. Каймаков замінив С. Кожокаря. Продовжуючи зміни, Молдова зробила останню заміну на 76-й хвилині, ввівши в гру І. Ніколаєску замість В. Стіни. Албанія відповіла другою заміною на 80-й хвилині, коли Н. Байрамі замінив К. Гясулу. У заключній стадії гри обидві команди вели запеклу боротьбу за перевагу. Однак на 86-й хвилині М. Даку отримав жовту картку, і на 87-й хвилині Молдова, на радість своїх уболівальників, зуміла зрівняти рахунок, забивши гол В. Бабогло. Бабогло. За рівного рахунку 1:1 Албанія провела останню заміну на 90-й хвилині, випустивши на поле Дж. Асані замість А. Муджі. У підсумку, незважаючи на всі зусилля обох команд, матч так і закінчився внічию. Пізній гол Молдови не дозволив Албанії здобути перемогу і забезпечив обом сторонам перемогу. Атмосфера на стадіоні «Стадіонул Зімбру» була напруженою, і вболівальники стали свідками напруженої та наполегливої боротьби двох претендентів на участь у відбірковому турнірі Чемпіонату Європи.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Чехія — Молдова, Албанія — Фарери.