Кваліфікація Євро-2025. Україна (U-21) — Люксембург (U-21) — 4:0. Звіт про матч

2023-11-17 22:18 Сьогодні, 17 листопада молодіжна збірна України провела свій черговий поєдинок у відбірному турнірі Євро-2025 (U-21) — ... Кваліфікація Євро-2025. Україна (U-21) — Люксембург (U-21) — 4:0. Звіт про матч

Сьогодні, 17 листопада молодіжна збірна України провела свій черговий поєдинок у відбірному турнірі Євро-2025 (U-21) — в іспанській Мурсії проти команди Люксембургу.

Євро-2025 (U-21). Кваліфікаційний турнір. Група F

Україна (U-21) Люксембург (U-21) 4:0 (1:0)
Голи
: Ванат (35), Батагов (64), Волошин (66), Краснопір (74).

Попередження: Смоляков (70) — Бербері (26), Турпінг (52).

Вилучення: Бербері (49).

Україна (U-21): Нещерет, Роман, Салюк, Батагов (Дідик, 81), Смоляков, Ярмолюк, Бражко (к) (Очеретько, 69), Рубчинський (Кучерявий, 81), В’юнник (Квасниця, 63), Ванат (Краснопір, 69), Волошин.
Запасні: Фесюн, Вівчаренко, Павлюк, Скорко.

Люксембург (U-21): Латік, Торреш, Гонсалвеш, Серкейра (к) (Клісуріца, 13, Байверлін, 46), Соуза, Ленні Коррея (Енгларо, 69), Ахметджека, Бербері, Еркус (Кардозу, 69), Ельшан (Лукас Коррея, 75), Турпінг.
Запасні: Ду Регу, Шайдвайлер, Прельєвич.

Поточний відбірний цикл чемпіонату Європи молодіжна збірна України (гравці 2002 року народження й молодші), яку очолює іспанець Унаї Мельгоса, розпочала з трьох поспіль перемог, зокрема здолавши в жовтневому домашньому протистоянні чинних чемпіонів Європи — англійців (3:2).

Тепер же в іспанській Мурсії синьо-жовті приймали команду Люксембургу. Українці зі старту почали домінувати на полі, узяли м’яч під свій контроль. Першим гольовим моментом був вихід Ваната сам на сам із голкіпером, але Латік свою команду виручив. Невдовзі після закидання з глибини другим дотиком пробивав Рубчинський — знову воротар парирував.

На 24-й хвилині українці ледь не наварили біля власних воріт, але Нещерет підстрахував партнерів. Пізніше Батагов підключився на кутовий і пробив головою, але Латік був на місці. Затим В’юнник замикав простріл Ваната, але його удар накрив захисник. І все ж на 35-й хвилині синьо-жовті відкрили рахунок: після класного закидання від Батагова Волошин віддав на порожні ворота Ванату.

На початку другого тайму Люксембург залишився в меншості — повторне попередження отримав Бербері. Надалі посипався шквал небезпечних атак від українців, Латік кілька разів виручив свою команду. Утім, на 64-й хвилині Батагов прийшов на кутовий і після відскоку від суперника подвоїв перевагу синьо-жовтих. Невдовзі відправив м’яч у сітку й Волошин, який здорово пробив із підбору після кутового.

На 74-й хвилині комбінація Очеретько-Смоляков-Краснопір принесла нашій команді четвертий гол. Могли наші хлопці забивати ще, проте зупинилися на підсумкових 4:0.

Наступний поєдинок підопічні Унаї Мельгоси також проведуть у Мурсії — 21 листопада проти команди Азербайджану (початок — о 20:00 за київським часом).

17.11.2023, 22:18
Чемпионат Италии Ювентус Милан 0 : 0   27 апреля 19:00
Чемпионат Англии Эвертон Брентфорд - : - 27 апреля 19:30
Чемпионат Испании Алавес Сельта - : - 27 апреля 19:30
Чемпионат Германии Байер Штутгарт - : - 27 апреля 19:30