Англія — Мальта — 2:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-11-17 23:41 17 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Англії та Збірна Мальти. Англия ... Англія — Мальта — 2:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

17 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Англії та Збірна Мальти.

Англия - Мальта - 2:0. Евро-2024. Обзор матча, статистикаАнглия - Мальта - 2:0. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Англія — Мальта — 2:0 (1:0)
Голи: E. Pepe (8), Кейн (75)

Попередження: Мбонг (23), Томорі (26), Кейн (28), М. Гійом’є (39)

Огляд матчу Англія — Мальта:

Англія здобула перемогу над Мальтою у відбірковому матчі чемпіонату Європи У захопливому поєдинку, продемонструвавши майстерність і рішучість, збірна Англії здобула перемогу над Мальтою з рахунком 2:0. Матч проходив на легендарному стадіоні «Вемблі», домашній арені англійської збірної. Від самого початку Англія продемонструвала свою майстерність в атаці, домінуючи у володінні м’ячем і чинячи невпинний тиск на мальтійську оборону. Вже на 8-й хвилині стався перший прорив. На жаль для Мальти, захисник Е. Пепе забив гол у власні ворота, забезпечивши Англії перевагу. Незважаючи на пропущений гол, Мальта не втрачала надії і мужньо чинила опір. На 23-й хвилині Дж. Мбонг отримав жовту картку за неправомірне порушення правил, підкресливши тим самим свою рішучість не допустити подальшого проникнення англійських нападників. Однак Англія продовжувала контролювати гру, і незабаром Ф. Томорі та Х. Кейн також опинилися в суддівській книжці. Під час першого тайму обидві команди вели запеклу боротьбу за володіння м’ячем, у результаті чого було показано кілька жовтих карток. На 39-й хвилині був вилучений гравець збірної Мальти М. Гійом’є, що відобразило напруженість боротьби на полі.

Другий тайм почався з того, що Англія зробила дві заміни, прагнучи посилити атаку. К. Галлахер був замінений на К. Вокера, а Ф. Томорі був замінений на Б. Сака. Сака. Незважаючи на всі зусилля Мальти протистояти натиску англійців, на 75-й хвилині їхня оборона була прорвана. Х. Кейн вразив ворота, збільшивши перевагу збірної Англії і забезпечивши їй заслужену перемогу. Матч не обійшовся без спірних моментів. На 77-й хвилині Англія, здавалося, забила ще один гол, але його було скасовано через порушення офсайду Д. Райсом. Незважаючи на те, що Англія не змогла забити ще один гол, вона продовжувала домінувати в матчі і до останнього свистка відстоювала свою перевагу. Мальта також зробила заміни, намагаючись змінити хід гри. На 79-й хвилині Дж. Борг і К. Рід були замінені на З. Муската і К. Нвоко відповідно. Надалі, прагнучи привнести в гру свіжі сили, Мальта замінила Дж. Мбонга на К. Аттарда на 86-й хвилині. У підсумку Англія здобула перемогу над Мальтою з рахунком 2:0. Англійці не тільки продемонстрували свою майстерність в атаці, а й підкреслили стійкість в обороні, зберігши чистоту впродовж усього матчу. Уболівальники на стадіоні «Вемблі» отримали незабутнє видовище, яке ще більше зміцнило авторитет Англії у відбірковому турнірі до чемпіонату Європи.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Сев.Македонія — Англія.