Італія — Сев.Македонія — 5:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-11-17 23:45 17 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Італії та Збірна Північної Македонії. ... Італія — Сев.Македонія — 5:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

17 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Італії та Збірна Північної Македонії.

Италия - Сев.Македония - 5:2. Евро-2024. Обзор матча, статистикаИталия - Сев.Македония - 5:2. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Італія — Північна Македонія — 5:2 (3:0)
Голи: Маттео Дарміан (17), К’єза (41), К’єза (45+3), Г. Распадорі (81), С. Ель Шаараві (90+3) — Атанасов (52), Атанасов (74)

Предупредження: Дзаньоло (72), Чурлінов (79), Ашковскі (81), Рістовскі (84), N. Серафімов (87), Ачербі (89)

Огляд матчу Італія — Сев.Македонія:

У захоплюючому матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи на стадіоні «Олімпіко» збірна Італії здобула перемогу над збірною БЮР Македонії з рахунком 5:2. Незважаючи на те, що в перерві рахунок був 3:0 на користь Італії, БЮР Македонія продемонструвала свою стійкість і в другому таймі зуміла двічі влучити у площину воріт. Матч розпочався з першого голу італійця М. Дарміана на 17-й хвилині, який задав тон атакам господарів поля. По ходу гри Італія продовжувала чинити тиск на оборону БЮР Македонії, що призвело до промаху Джорджиньо з пенальті на 40-й хвилині. Однак Італія швидко виправилася: Ф. К’єза забив на 41-й хвилині, а перед самою перервою — на 45-й хвилині. У перерві рахунок був вражаючим — 3:0 на користь Італії. Однак на початку другого тайму БЮР Македонія провела три важливі заміни: Б. Міовскі, Я. Манев і А. Адемі, які привнесли в гру свіжі сили. Їхні зусилля принесли свої плоди, коли на 52-й хвилині Я. Атанасов забив гол у ворота БЮР Македонії, внісши пожвавлення в хід матчу і скоротивши відставання до 3:1. Однак Італія відреагувала швидко, зробивши три заміни на 62-й хвилині: Ф. К’єза, Г. Бонавентура і Жоржиньо замінили Н. Дзаніоло, Д. Фраттезі та Б. Крістанте. Крістанте.

БЮР Македонія також зробила заміну на 64-й хвилині, коли А. Елезі замінив І. Алімі. Гра стала загострюватися, коли на 72-й хвилині Н. Дзаніоло отримав жовту кнопку. Дзаніоло отримав жовту картку за гру збірної Італії. На 74-й хвилині БЮР Македонія забила другий гол завдяки фантастичній грі Дж. Атанасова. Обидві команди демонстрували агресивну гру, внаслідок чого жовті картки отримали гравці БЮР Македонії Д. Чурлінов, С. Ашковскі, М. Рістовскі та Б. Мілевскі, а також італієць Дж. Мілевскі, а також італієць Ф. Ачербі. Кульмінація матчу настала на 81-й хвилині, коли італієць Дж. Распадорі влучив у сітку, збільшивши перевагу до 4:2. На останніх хвилинах гри БЮР Македонія отримала ще три жовті картки — М. Серафімов, М. Рістовскі та Д. Чурлінов. Коли час добігав кінця основного часу, Італія зробила останню заміну на 90-й хвилині: Г. Распадорі замінив Г. Скамакка. В останні хвилини матчу італієць С. Ель Шаараві забив ще один гол у ворота своєї команди, оформивши вражаючу перемогу Італії з рахунком 5:2. Цей матч продемонстрував силу і цілеспрямованість обох команд, але в підсумку домінуючою силою виявилася Італія. Незважаючи на те, що конкретні дані про час, дату і раунд цього матчу відсутні, напружена атмосфера на «Стадіо Олімпіко» і виняткова гра обох команд зробили цей поєдинок незабутнім у кваліфікації до чемпіонату Європи.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Україна — Італія, Сев.Македонія — Англія.