Іспанія — Грузія — 3:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-11-19 23:44 19 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Іспанії та Збірна Грузії. Испания ... Іспанія — Грузія — 3:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

19 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Іспанії та Збірна Грузії.

Испания - Грузия - 3:1. Евро-2024. Обзор матча, статистикаИспания - Грузия - 3:1. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Іспанія — Грузія — 3:1 (1:1)
Голи: Робін Ле Норманд (4), Торрес (55), Лука Лохошвілі (72) — К. Кварацхелія (10)

Предупредження: Родрі (56), К. Кварацхелія (75)

Огляд матчу Іспанія — Грузія:

Іспанія здобула перемогу над Грузією у відбірковому матчі чемпіонату Європи У захопливому відбірковому матчі чемпіонату Європи, що проходив на стадіоні «Хосе Зоррілья», Іспанія зустрілася з Грузією. Рахунок 1:1 у перерві матчу свідчив про напружену боротьбу, але в підсумку перемога Іспанії з рахунком 3:1 продемонструвала її стійкість і домінування. На початку гри обидві команди продемонстрували намір і жагу до перемоги. Уже на 4-й хвилині іспанець Р. Ле Норманд ударом з близької відстані відкрив рахунок. Іспанці святкували свою перевагу, впевнені, що вона задасть тон усьому матчу. Однак у Грузії були інші плани, і вона швидко зрівняла рахунок на 10-й хвилині. К. Кварацхелія, скориставшись помилкою в обороні іспанців, забив гол, змусивши на деякий час замовкнути глядачів. Грузинська команда продемонструвала рішучість і майстерність, довівши, що її не можна недооцінювати. На 26-й хвилині Іспанія вирішила зробити заміну, випустивши Гаві замість О. Сансета. Ця заміна надала нових сил іспанському півзахисту, що дозволило йому повернути контроль над грою. На початку другого тайму Іспанія не гаяла часу, щоб відновити свою перевагу. На 55-й хвилині Ф. Торрес потужним ударом вгатив м’яч у сітку воріт, чим розлютив глядачів. Лише за хвилину іспанець Родрі отримав жовту картку за грубе порушення правил. Це була короткочасна невдача, але вона мало чим завадила Іспанії. Грузія, відчувши необхідність змін, на 59-й хвилині зробила дві заміни: Г. Мікаутадзе вийшов замість З. Давіташвілі, а Н. Квеквескірі — замість А. Меквабішвілі.

Іспанія повторила заміну суперника і на 65-й хвилині замінила Ф. Торреса на Л. Ямала. Свіжі сили допомогли Іспанії зберегти контроль над грою, стримуючи Грузію і не даючи їй реальних шансів забити. В один із моментів Іспанія пропустила власний гол на 72-й хвилині. Л. Лохошвілі ненавмисно спрямував м’яч у власні ворота, подарувавши Грузії проблиск надії. Однак оптимізм був недовгим: Іспанія продовжувала наполегливо йти вперед, і, коли рахунок став рівним, упевненість іспанців стала очевидною. На 75-й хвилині грузинський гравець К. Кварацхелія отримав жовту картку, що ще більше зменшило його шанси на успіх. У відповідь Грузія зробила третю заміну: на 77-й хвилині І. Азарові замінив Г. Гочолеішвілі. Матч продовжився боротьбою обох команд за перевагу. На 83-й хвилині грузинського гравця Г. Кашію попередили жовтою карткою, а на 86-й хвилині Іспанія провела дві останні заміни. Н. Вільямс замінив Р. Рікельме, а М. Зубіменді — Родрі. Грузія спробувала врятувати нічию, зробивши дві пізні заміни на 89-й хвилині. Г. Чакветадзе вийшов замість С. Алтунашвілі, а О. Какабадзе — замість В. Мамучашвілі. Однак їхні зусилля виявилися марними — Іспанія втримала свою перевагу. Коли матч перейшов у стадію зупинки, іспанець І. Мартінес отримав жовту картку, що додало останню ноту драматизму в напружену боротьбу. У підсумку Іспанія здобула перемогу з рахунком 3:1, продемонструвавши свою майстерність і рішучість на домашній арені. Хоча точна дата, час і раунд проведення матчу були навмисно опущені, очевидно, що гра Іспанії була гідна похвали. Перемога зберегла надію на вихід на Євро, вселивши впевненість у своїх уболівальників і товаришів по команді.