Ліхтенштейн — Люксембург — 0:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-11-19 23:46 19 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Ліхтенштейну та Збірна Люксембургу. Лихтенштейн ... Ліхтенштейн — Люксембург — 0:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

19 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Ліхтенштейну та Збірна Люксембургу.

Лихтенштейн - Люксембург - 0:1. Евро-2024. Обзор матча, статистикаЛихтенштейн - Люксембург - 0:1. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Ліхтенштейн — Люксембург — 0:1 (0:0)
Голи: Г. Родрігес (69)

Предупредження: S. Візер (7), Андреас Малін (69)

Огляд матчу Ліхтенштейн — Люксембург:

У відбірковому матчі чемпіонату Європи, що проходив на стадіоні «Райнпарк», Ліхтенштейн зустрівся з Люксембургом у захопливому поєдинку. Матч закінчився з рахунком 0:1 на користь Люксембургу, що зробило гру захоплюючою для футбольних уболівальників. Перший тайм почався з боротьби обох команд на полі, які намагалися вийти з глухого кута. У перерві рахунок так і залишився 0:0, продемонструвавши стійкість і рішучість обох сторін. Було видно, що обидві команди перебувають у рівних умовах і жадають перемоги. Другий тайм розпочався з інтенсивного прояву майстерності та стратегії з обох сторін. Однак на 5-й хвилині гра прийняла несподіваний поворот, коли гравець збірної Люксембургу Д. Сінані отримав червону картку, залишивши свою команду в чисельній меншості. Це переломило хід гри на користь Ліхтенштейну, який постарався скористатися ситуацією. 7-ма хвилина — С. Візер, гравець Ліхтенштейну, отримав жовту картку, що свідчить про високу конкуренцію в грі. Жовта картка засвідчила інтенсивність гри обох команд, що не залишає місця для помилок. Заміни почалися на 9-й хвилині, коли гравець Ліхтенштейну Й. Хаслер був замінений на П. Оспельта. Обидві команди прагнули освіжити свої склади та випустити на поле свіжі сили.

На 57-й хвилині Люксембург зробив першу заміну, замінивши С. Корача на Е. Махмутовича. Цей тактичний хід був спрямований на зміцнення своєї позиції на полі і перевагу в рахунку на свою користь. Ще одна заміна відбулася буквально за кілька хвилин, коли С. Тілль замінив Ф. Бонерта у складі Люксембургу. Ліхтенштейн відповів своєю заміною на 62-й хвилині. Й. Хофер змінив Л. Кранца, а С. Вольфінгера замінив Н. Бек. Надії Ліхтенштейну впали на 69-й хвилині, коли А. Малін отримав жовту картку. Невдовзі після цього Люксембург вийшов уперед, забивши вирішальний гол у виконанні Г. Родрігеса. Родрігеса. Напруження гри не спадало, і на 73-й хвилині жовту картку отримав гравець збірної Ліхтенштейну Л. Майєр. На 75-й хвилині обидві команди провели додаткові заміни. У Люксембургу замість Е. Муратовича вийшов В. Тілль, а у Ліхтенштейну замість Л. Трабера — С. Шлегель. Ліхтенштейнський гравець Л. Майєр також замінив А. Нетцера. Під завісу матчу Люксембург зробив останню заміну на 90-й хвилині. Л. Янс залишив поле, щоб звільнити місце для М. Мартінса. У підсумку Люксембург відсвяткував важку перемогу, забезпечивши собі важливі три очки у відбірковій кампанії до чемпіонату Європи. Матч продемонстрував дух суперництва і цілеспрямованість обох команд, ставши захоплюючим видовищем для любителів футболу.