Чехія — Молдова — 3:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-11-20 23:36 20 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Чехії та Збірна Молдови. Чехия ... Чехія — Молдова — 3:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

20 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Чехії та Збірна Молдови.

Чехия - Молдова - 3:0. Евро-2024. Обзор матча, статистикаЧехия - Молдова - 3:0. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Чехія — Молдова — 3:0 (1:0)
Голи: D. Doudera (14), Т. Чорі (72), Соучек (90)

Попередження: Іоанн-Калін Ревенко (24), М. Каймаков (30), Посмак (45), Бабогло (47), Бабогло (55), В. Стіна (90+1), V. Kusej (90+3)

Огляд матчу Чехія — Молдова:

У захопливому футбольному матчі, що відбувся на стадіоні «Андрув», збірна Чехії здобула переконливу перемогу над збірною Молдови з рахунком 3:0. У матчі, який проходив у рамках відбіркового турніру чемпіонату Європи, спостерігалася напружена боротьба між командами. Із самого початку матчу чехи продемонстрували свою майстерність в атаці, створивши безліч гольових моментів. Уже на 14-й хвилині гравець збірної Чехії Д. Доудера красиво вколотив м’яч у сітку воріт, забезпечивши своїй команді першу перевагу — 1:0. Цей гол задав тон усьому решті матчу: чехи продовжували тиснути на молдовську оборону, а Молдова рішуче й агресивно чинила опір, але чеська оборона часто припиняла їхні спроби. На 24-й хвилині гравець збірної Молдови І. Ревенко отримав жовту картку, що підкреслило напруженість матчу. Розчарування Молдови наростало, що призвело до ще двох жовтих карток для М. Каймакова та В. Посмака на 30-й і 45-й хвилинах відповідно. У перерві Чехія утримувала перевагу 1:0, але обидві команди повернулися на поле з новими силами та рішучістю. На 46-й хвилині Молдова провела дві швидкі заміни, випустивши на поле М. Кожокару та В. Дамаскана. Однак незабаром їхні зусилля були затьмарені черговою жовтою карткою, отриманою В. Бабогло на 47-й хвилині.

Вирішальний поворот у грі стався на 55-й хвилині, коли Бабогло отримав другу жовту картку і був вилучений з поля. На Молдавію, яка залишилася вдесятьох, чекала нелегка боротьба з грізним суперником. Відчувши можливість, Чехія зробила дві заміни: на 58-й хвилині М. Саділек і А. Глозек замінили М. Краля і В. Кусея. Кусея. Невпинні атаки Чехії принесли свої плоди на 72-й хвилині, коли Т. Чорі забив черговий гол, збільшивши свою перевагу до 2:0. Молдавія насилу знаходила в собі сили, і чеський тренер Л. Провод скористався можливістю зробити заміну на 77-й хвилині, випустивши на поле О. Лінгра. Незважаючи на всі зусилля Молдови, Чехія продовжувала домінувати в матчі. На 85-й хвилині чехи замінили Т. Чорі на М. Чітіля, ще більше посиливши атакувальні можливості. Останнього удару було завдано на 90-й хвилині, коли Т. Соучек забив гол, оформивши перемогу Чехії з рахунком 3:0. У кінцівці матчу напруга зросла, внаслідок чого жовті картки отримали В. Стіна (Молдова) та В. Кузей (Чехія) на останніх хвилинах. Кузей (Чехія) на останніх хвилинах гри. У запеклій боротьбі чехи продемонстрували свою майстерність і командну роботу, здобувши заслужену перемогу. Перемога Чехії над Молдовою у відбірковому матчі чемпіонату Європи на стадіоні «Андрув» не тільки зміцнила їхнє становище в лізі, а й продемонструвала їхню готовність до майбутніх турнірних випробувань.