Сан-Марино — Фінляндія — 0:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-11-20 23:43 20 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Сан-Марино та Збірна Фінляндії. Сан-Марино ... Сан-Марино — Фінляндія — 0:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

20 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Сан-Марино та Збірна Фінляндії.

Сан-Марино - Финляндия - 0:2. Евро-2024. Обзор матча, статистикаСан-Марино - Финляндия - 0:2. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Сан-Марино — Фінляндія — 0:2 (0:0)
Голи: P. Soiri (50), P. Soiri (58)

Попередження: M. Вітайолі (24), Т. Гальвес (35), А. Тосі (56), Л. Капіччіоні (69), М. Баттістіні (90+1), Т. Зафферані (90+4), Р. Єнсен (90+7)

Огляд матчу Сан-Марино — Фінляндія:

У нещодавньому матчі кваліфікації Чемпіонату Європи Сан-Марино на стадіоні «Олімпіко ді Серравалле» приймала Фінляндію. Обидві команди боролися за надважливу перемогу, щоб підвищити свої шанси на потрапляння на чемпіонат. Перший тайм матчу закінчився з рахунком 0:0, що свідчить про напружену боротьбу між командами. Гравці проявили неабияку рішучість і майстерність, але до перерви жодна з команд не змогла влучити у площину воріт. На початку другого тайму фіни зробили заміну на 46-й хвилині: Р. Лод замінив Я. Похьянпало. Заміна, схоже, одразу ж вплинула на перебіг гри, бо вже за чотири хвилини фін П. Сойрі забив гол, вивівши свою команду в лідери. На 56-й хвилині Сан-Марино отримало жовту картку за фол А. Тозі. Однак фін П. Сойрі, продовжуючи демонструвати відмінну форму, на 58-й хвилині забив ще один гол, збільшивши перевагу своєї команди до 2:0. На 61-й хвилині фін подумав, що забив ще один гол, але гол було скасовано. Після цього Сан-Марино зробило заміну, замінивши М. Вітайолі на Ф. Берарді. На 69-й хвилині Сан-Марино отримало жовту картку за фол Л. Капіккіоні.

На 70-й хвилині Фінляндія також провела три заміни поспіль: на поле вийшли Г. Камара, К. Кайрінен і Д. Хаканс. На 78-й хвилині Сан-Марино зробило дві заміни, випустивши на поле М. Мулароні і Д. Россі. Фінляндія також зробила заміну: на 78-й хвилині Т. Пуккі був замінений на Ф. Йенсена. В останні хвилини матчу напруга зросла, оскільки на 90-й хвилині жовту картку отримав гравець Сан-Марино М. Баттістіні. На цій же хвилині у ворота Сан-Марино було призначено пенальті, що дало їм надію на порятунок нічиєї. Ф. Берарді вийшов на ударну позицію, але, на жаль, не зміг реалізувати пенальті. Незважаючи на пізній драматизм, матч закінчився перемогою Фінляндії з рахунком 2:1. Фінська команда продемонструвала свою перевагу в грі, провівши кілька клінічних атак, а Сан-Марино мужньо билося, але у вирішальні моменти не змогло здобути перемогу. Цей матч став захоплюючим протистоянням двох команд, які претендують на потрапляння на Чемпіонат Європи. Він продемонстрував пристрасть, майстерність і рішучість гравців. Обидві команди можуть винести з цієї гри важливі уроки для продовження свого шляху до кінцевої мети — участі в чемпіонаті.