В’ячеслав Заховайло: «Треба визнати правду: Україну судді обікрали»

2023-11-21 10:01 Відомий менеджер і експерт В’ячеслав Заховайло висловився за підсумками матчу відбіркового циклу Євро-2024 Україна — Італія ... В’ячеслав Заховайло: «Треба визнати правду: Україну судді обікрали»

Відомий менеджер і експерт В’ячеслав Заховайло висловився за підсумками матчу відбіркового циклу Євро-2024 Україна — Італія (0:0), який відбувся вчора в Леверкузені.

В'ячеслав Заховайло

«Результат нас не влаштовує. Але... Нам нема чого соромитися. Гра пробігала в рівній боротьбі. Перший тайм був за Італією. Для нас у першому таймі були критичні моменти між 27-ю і 37-ю хвилинами. Не завжди виходив організований більдапп. Італійці вміло пресингували в першому таймі. Та й на підборах біля наших воріт у першому таймі удача була на боці Італії.

Треба похвалити Реброва і всіх хлопців. В окопах хлопці не сиділи. Моменти були й у нас. Другий тайм був за нами. Не багато збірних можуть похвалитися тим, що за ударами у площину воріт перебили Італію.

Дуже шкода, треба визнати правду: Україну судді обікрали. Був 100% пенальті на Мудрику в доданий час», — написав Заховайло на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.