Костянтин Вівчаренко: «Давно не грав увесь матч»

2023-11-23 18:45 Захисник київського «Динамо» Костянтин Вівчаренко прокоментував «Суспільному» перемогу молодіжної збірної України в матчі відбору Євро-2025 U-21 ... Костянтин Вівчаренко: «Давно не грав увесь матч»

Захисник київського «Динамо» Костянтин Вівчаренко прокоментував «Суспільному» перемогу молодіжної збірної України в матчі відбору Євро-2025 U-21 над Азербайджаном (1:0).

Костянтин Вівчаренко (фото: gettyimages.com)

— Очікував, що з перших хвилин азербайджанці бігтимуть вперед, а вони відійшли назад. У нас було багато простору, моментів у першому таймі, особливо у перші хвилини. Добре, що забили у цей проміжок. Нас, крайніх захисників, просили робити флангові передачі. Момент у Кучерявого, який він не реалізував? Напихав йому, як він не забив. Хочу гольову передачу віддати.

Я дуже щасливий, що зіграв увесь матч, давно не грав. Дякую тренерському штабу за довіру і, звісно, дуже радий за перемогу. Сидіти важче, ніж грати. Різні емоції, тому краще грати. Мою гру є кому оцінювати, є тренерський штаб. Робив усе від себе можливе, що просив тренерський штаб.

Унаї Мельгоса — дуже класний тренер, ми бачимо за результатами, йдемо на першому місці. Будемо надалі виконувати його вимоги та далі перемагати. Є ще над чим працювати, що покращувати, тому, думаю, з кожним збором будемо покращувати нашу гру, — сказав динамівець.