Алавес — Гранада — 3:1. Чемпіонат Іспанії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-24 23:55 24 листопада відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Алавес (Іспанія) і ... Алавес — Гранада — 3:1. Чемпіонат Іспанії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

24 листопада відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Алавес (Іспанія) і Гранада (Іспанія).

Алавес - Гранада - 3:1. Чемпионат Испании, 14-й тур. Обзор матча, статистикаАлавес - Гранада - 3:1. Чемпионат Испании, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 14-й тур

Алавес (Іспанія) — Гранада (Іспанія) — 3:1 (1:0)
Голи: A. Реббах (38), Samu (55) — Узуні (86)

Попередження: Гевара (9), Гонсало Вільяр (16), Бойє (59)

Огляд матчу Алавес — Гранада:

У захопливому матчі Ла Ліги, що відбувся на стадіоні «Естадіо де Мендісорроса», «Алавес» здобув перемогу над «Гранадою» з рахунком 3:1. Матч продемонстрував напружену гру та яскраві виступи обох команд. Перший тайм розпочався з того, що «Алавес» одразу ж повів у рахунку. На 9-й хвилині гравець «Алавеса» А. Гевара отримав жовту картку, що додало напруги в і без того напружену атмосферу. Однак «Алавес» швидко переломив ситуацію, коли на 11-й хвилині Р. Торрент забив власний гол, забезпечивши «Алавесу» перевагу 1:0. «Гранада» наполегливо намагалася зрівняти рахунок, але так і не змогла добитися перелому. На 16-й хвилині Г. Вільяр із команди «Гранада» отримав жовту картку, що ще більше сповільнило їхнє просування вперед. Алавес", навпаки, скористався своєю перевагою, і на 38-й хвилині А. Реббах вдало переправив м’яч у сітку воріт, збільшивши перевагу до 2:0. На початку другого тайму «Алавес» продовжив домінувати. На 55-й хвилині С. Омородіон забив чудовий гол, ще більше зміцнивши перевагу «Алавеса» в рахунку. Гранада", поступаючись у рахунку 3:0, спробувала відігратися, але її зусиллям завадила жовта картка, отримана Л. Бойє на 59-й хвилині. Бойє на 59-й хвилині.

Вирішивши змінити хід матчу, «Гранада» на 62-й хвилині провела серію замін: А. Фернандес, Г. Вільяр і Л. Бойє пішли з поля і були замінені на А. Пуертаса, С. Руїса і Ф. Дідью відповідно. З боку «Алавеса» А. Гевара та А. Реббах на 69-й хвилині замінили К. Бенавідеса та А. Солу, намагаючись підсилити склад. На 74-й хвилині «Алавес» здійснив ще дві заміни: замість І. Хагі та К. Гарсії вийшли Ж. Гуріді та І. Хагі. На 79-й хвилині «Гранада» також зробила зміни, замінивши В. Манафу та О. Мелендо на Р. Санчеса та С. Вайсмана відповідно. Ці стратегічні заміни були покликані привнести свіжу енергію і тактичні варіації в гру обох команд. У завершальній стадії матчу у «Гранади» з’явився проблиск надії, коли на 86-й хвилині було призначено пенальті. М. Узуні, скориставшись моментом, реалізував пенальті і забив вирішальний гол, довівши рахунок до 3:1. У спробі зберегти перевагу «Алавес» на 90-й хвилині замінив Л. Ріоху на Н. Тенаглію. Матч завершився тріумфальним виходом «Алавеса», який продемонстрував упродовж усього поєдинку свою майстерність і рішучість. Цей поєдинок Ла Ліги на стадіоні «Естадіо де Мендісорроза» став свідченням жорсткої конкуренції між командами чемпіонату. Перемога «Алавеса» зміцнила його становище в турнірній таблиці, а «Гранада», безсумнівно, перегрупується і працюватиме над відновленням своїх позицій у найближчих матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мальорка — Алавес, Реал — Гранада.