ПСЖ — Монако — 5:2. Чемпіонат Франції, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-24 23:59 24 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і ... ПСЖ — Монако — 5:2. Чемпіонат Франції, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

24 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і Монако (Франція).

ПСЖ - Монако - 5:2. Чемпионат Франции, 13-й тур. Обзор матча, статистикаПСЖ - Монако - 5:2. Чемпионат Франции, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 13-й тур

ПСЖ (Париж) — Монако (Франція) — 5:2 (2:1)
Голи: Гонсалу Рамос (18), Мбаппе (39), О. Дембеле (70), Вітінья (72), Р. Коло Муані (90+7) — Мінаміно (22), Ф. Балогун (75)

Предупредження: Вілфрід Сінго (59)

Огляд матчу ПСЖ — Монако:

У напруженому футбольному матчі Ліги 1 «Парі Сен-Жермен» на стадіоні «Парк де Пренс» здобув переконливу перемогу над «Монако» з рахунком 5:2. Обидві команди продемонстрували рішучість і майстерність, що призвело до цікавого поєдинку для вболівальників. Перший тайм розпочався в напруженому темпі, і перший гольовий момент виник не одразу. На 14-й хвилині «Монако», здавалося, вирвався вперед, коли Вандерсон переправив м’яч у сітку. Однак гол було скасовано через порушення «поза грою», що дуже засмутило господарів поля. Лише через чотири хвилини «Парі Сен-Жермен» забив першим, і Г. Рамос втілив у гол добре відпрацьовану комбінацію. Господарі поля були на підйомі, але їхня перевага тривала недовго. На 22-й хвилині гравець «Монако» Т. Мінаміно, продемонструвавши свою майстерність, зрівняв рахунок, вселивши надію в гостей. Ближче до кінця першого тайму розгорнулася драма у вигляді пенальті. На 39-й хвилині «Парі Сен-Жермен» було призначено пенальті, і К. Мбаппе не помилився, впевнено вколотивши м’яч у сітку. На перерву «Парі Сен-Жермен» пішов із невеликою перевагою, ведучи в рахунку 2:1. Другий тайм почався з бажання обох команд забити гол. На 59-й хвилині гравець «Монако» В. Сінго отримав жовту картку, що ще більше загострило і без того напружену атмосферу матчу.

Незабаром «Парі Сен-Жермен» збільшив свою перевагу, коли на 70-й хвилині О. Дембеле переправив м’яч у сітку, збільшивши рахунок до 3:1 на користь господарів поля. «Парі Сен-Жермен» продовжував домінувати у грі, і на 72-й хвилині зробив дві заміни. Г. Рамос вийшов замість Р. Коло Муані, а О. Дембеле був замінений на Б. Барколу. Заміни виправдалися практично відразу, коли на 72-й хвилині Вітінья забив гол, ще більше зміцнивши перевагу «Парі Сен-Жермен» — 4:1. «Монако» не здавався і всіма силами намагався повернутися в гру. На 75-й хвилині Ф. Балогун забив гол, скоротивши відставання до 4:2. Однак на цьому «Парі Сен-Жермен» не зупинився. На 90-й хвилині Р. Коло Муані, забивши п’ятий гол своєї команди, довів справу до перемоги. В останні хвилини гри обидві команди зробили заміни, щоб освіжити свої склади. У «Монако» замість Т. Мінаміно вийшов М. Аклюш, замість В. Бен Йеддера — М. Камара, а на 79-й хвилині замість Вандерсона — К. Діатта. Остання зміна у складі «Парі Сен-Жермен» відбулася на 82-й хвилині, коли Ф. Руїс замінив К. Солера. Матч завершився з рахунком 5:2 на користь «Парі Сен-Жермен», який здобув надважливу перемогу в боротьбі за титул чемпіона Ліги 1. Гравці продемонстрували свій талант і цілеспрямованість, забезпечивши захоплююче видовище для вболівальників, які зібралися на «Парк де Пренс».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гавр — ПСЖ, Монако — Монпельє.