Верес — Металіст 1925 − 4:3. Чемпіонат України, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-25 17:00 25 листопада відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Верес (Рівне) і ... Верес — Металіст 1925 − 4:3. Чемпіонат України, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

25 листопада відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Верес (Рівне) і Металіст 1925 (Харків).

Верес - Металлист 1925 - 4:3. Чемпионат Украины, 15-й тур. Обзор матча, статистикаВерес - Металлист 1925 - 4:3. Чемпионат Украины, 15-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 15-й тур

Верес (Рівне) — Металіст 1925 (Харків) — 4:3 (2:1)
Голи: Y. Шевченко (14), Шарай (36), Дахновський (69), М. Гайдучик (89) — Борячук (4), Русин (55), A. Ткачук (59)

Попередження: Y. Шевченко (2), D. Балан (13), Кухарук (33), A. Ткачук (68)

Огляд матчу Верес — Металіст 1925:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Авангард» рівненський «Верес» приймав харківський «Металіст 1925». Рахунок у перерві був 2:1 на користь рівненського «Вереса», але в підсумку перемога була здобута з рахунком 4:3. Початок матчу був напруженим, і вже на 2-й хвилині гравець рівненського «Вереса» Ю. Шевченко отримав жовту картку. Проте вже за дві хвилини харківський гравець «Металіста 1925» О. Борячук забив гол, забезпечивши своїй команді дострокову перевагу. Гра набула драматичного оберту на 7-й хвилині, коли гравець «Металіста» І. Курило отримав червону картку, залишивши на полі лише десять гравців. Рівненський «Верес» спробував скористатися ситуацією, і на 14-й хвилині Ю. Шевченко відігрався, забивши рівний м’яч. Однак гра продовжувала залишатися дуже конкурентною, обидві команди боролися за контроль над ситуацією. На 13-й хвилині жовту картку отримав гравець «Вереса-Рівне» Д. Балан, а на 33-й хвилині його прикладу послідував А. Кухарук із «Вереса-Рівне». На 36-й хвилині «Верес-Рівне» вийшов уперед, коли В. Шарай переправив м’яч у сітку воріт. Ближче до перерви «Верес Рівне» зробив заміну, замінивши Д. Кльоца на А. Кухарука. На перерву команди пішли за рахунку 2:1 на користь рівненського «Вереса».

Другий тайм розпочався з того, що харківський «Металіст 1925» став наполегливо шукати можливість зрівняти рахунок. Зусилля принесли свої плоди на 55-й хвилині, коли Р. Русин забив гол, зрівнявши рахунок. «Металіст» продовжив атакувати, і вже за чотири хвилини Ю. Ткачук забив ще один гол. На 60-й хвилині «Металіст» зробив першу заміну в матчі, випустивши Д. Юсова замість А. Ременюка. Верес Рівне, бажаючи переломити хід матчу, на 69-й хвилині було призначено пенальті. В. Дахновський впевнено реалізував його, знову зрівнявши рахунок. В умовах, коли гра висіла на волосині, обидві команди провели вирішальні заміни. Верес Рівного на 79-й хвилині ввів у гру Іаго Сікейру та А. Близниченка, сподіваючись знайти переможний гол. Металіст відповів двома замінами, випустивши на 65-й хвилині А. Габелока і К. Бичека. З плином часу «Верес Рівне» активізував свої зусилля. На 85-й хвилині В. Дахновський був замінений на М. Гайдучика, який одразу ж відзначився, забивши вирішальний гол на 89-й хвилині. Верес Рівне оформив перемогу, і надії «Металіста» на повернення в стрій зменшилися. Матч завершився із захопливим рахунком 4:3 на користь Вереса Рівне. Гра продемонструвала стійкість і рішучість обох команд, ставши незабутнім поєдинком у Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Полісся — Верес, Шахтар — Металіст 1925.