Вердер — Байєр — 0:3. Чемпіонат Німеччини, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-25 19:02 25 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вердер (Бремен) і ... Вердер — Байєр — 0:3. Чемпіонат Німеччини, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

25 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вердер (Бремен) і Байєр (Леверкузен).

Вердер - Байер - 0:3. Чемпионат Германии, 12-й тур. Обзор матча, статистикаВердер - Байер - 0:3. Чемпионат Германии, 12-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 12-й тур

Вердер (Бремен) — Байєр (Леверкузен) — 0:3 (0:0)
Голи:

Огляд матчу Вердер — Байєр:

Байєр Леверкузен домінує над Вердером Бременом, перемагаючи 3:0 на стадіоні Wohninvest WESERSTADION Вердер Бремен зустрівся з Байєром Леверкузеном у захопливому матчі Бундесліги на легендарному стадіоні Wohninvest WESERSTADION. Господарям поля потрібна була перемога, щоб піднятися вгору за турнірною таблицею, а леверкузенський «Байєр» прагнув зберегти свою хорошу форму і набрати чергові три очки. Матч вийшов одностороннім, леверкузенський «Байєр» продемонстрував свою перевагу і здобув переконливу перемогу з рахунком 3:0. З перших хвилин леверкузенці почали атакувати, і вже через дев’ять хвилин був забитий перший гол. Однак це було неприємною подією для «Вердера Бремена», оскільки леверкузенський гравець О. Деман забив гол у власні ворота, забезпечивши гостям ранню перевагу. Розчарування бременців зросло, коли на 14-й хвилині жовту картку отримав Л. Біттенкорт, а на 36-й — М. Фрідль. Леверкузенський «Байєр» продовжував чинити тиск на суперника і був винагороджений на 43-й хвилині, коли Ж. Фрімпонг вразив ворота гостей, збільшивши їхню перевагу до 2:0. Вердер Бремен насилу стримував суперника і отримав ще один удар, коли на 54-й хвилині О. Деман отримав жовту картку. Господарі спробували переломити хід матчу, зробивши першу заміну: на 57-й хвилині О. Деман змінив Ф. Агу. Однак це мало що дало — «Байєр» продовжував домінувати.

На 72-й хвилині «Вердер Бремен» зробив подвійну заміну: Л. Біттенкорт і Р. Борре замінили Дж. Нджінмаха і Н. Вольтемаде відповідно. На 72-й хвилині «Байєр Леверкузен» також зробив заміну: В. Боніфацій вийшов замість А. Адлі. Здавалося, що гра вислизає від «Вердера Бремена», оскільки «Байєр Леверкузен» зміцнив свою перевагу. На 76-й хвилині А. Грімальдо забив приголомшливий гол, збільшивши перевагу леверкузенців до 3:0. Коли перемога була вже близька, А. Грімальдо отримав жовту картку. На 81-й хвилині у складі леверкузенців відбулася серія замін: Ф. Віртц і Ж. Фрімпонг замінили А. Глозека і Н. Теллу. На 83-й і 84-й хвилинах «Вердер Бремен» зробив ще дві заміни: А. Юнг і Р. Шмід були замінені на Н. Штарка і С. Лінена відповідно. У заключні хвилини у складі леверкузенців відбулися нові зміни: на 89-й і 90-й хвилинах Й. Хофманн і Г. Хаус. Хофманн і Г. Хака були замінені на Н. Амірі та Г. Пуерта відповідно. Фінальний свисток сповістив про впевнену перемогу леверкузенського «Байєра» над бременським «Вердером» із рахунком 3:0. Гості перевершили суперника в усіх аспектах гри, залишивши господарям поля чимало приводів для роздумів. Незважаючи на всі зусилля бременського «Вердера», вони так і не змогли влучити у площину воріт, а леверкузенський «Байєр», завдяки своїй майстерності, домігся тріумфу. Цей матч Бундесліги запам’ятається як демонстрація вражаючої форми леверкузенського «Байєра» і його вміння домінувати над суперником. Вердеру Бремену, зі свого боку, необхідно перебудуватися і виробити стратегію на майбутні зустрічі, щоб повернути собі переможний імпульс.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Штутгарт — Вердер, Байєр — Боруссія Д.