Лутон Таун — Кр-л Пелас — 2:1. Чемпіонат Англії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-25 19:05 25 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лутон Таун (Англія) ... Лутон Таун — Кр-л Пелас — 2:1. Чемпіонат Англії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

25 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лутон Таун (Англія) і Кр-л Пелас (Лондон).

Лутон Таун - Кр-л Пэлас - 2:1. Чемпионат Англии, 13-й тур. Обзор матча, статистикаЛутон Таун - Кр-л Пэлас - 2:1. Чемпионат Англии, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 13-й тур

Лутон Таун (Англія) — Кр-л Пелас (Лондон) — 2:1 (0:0)
Голи: T. Mengi (72), J. Браун (84) — Майкл Оліз (75)

Попередження: Лерма (13), T. Lockyer (44), Г. Ошо (50), A. Doughty (59), J. Кларк (72), E. Adebayo (90+2)

Огляд матчу Лутон Таун — Кр-л Пелас:

Захопливий футбольний поєдинок між командами «Лутон» та «Кристал Пелас» закінчився перемогою «Лутона» На знаменитому стадіоні «Кенілворт Роуд» відбувся захопливий матч Прем’єр-ліги між командами «Лутон» та «Кристал Пелас». Вболівальники були в напрузі, адже обидві команди мужньо билися протягом усіх 90 хвилин. Хоча рахунок у перерві був 0:0, другий тайм став справжнім святом голів і завершився перемогою «Лутона» з рахунком 2:1. Початок матчу був відзначений яскравою демонстрацією майстерності та рішучості обох сторін. На 13-й хвилині гравець «Кристал Пелас» Дж. Лерма отримав жовту картку, що стало першим попередженням у матчі. Миттю пізніше, на 44-й хвилині, жовту картку отримав і гравець «Лутона» Т. Лок’єр. Лок’єр, що свідчить про наростаючу напругу матчу. Другий тайм розпочався з нового спалаху: на 49-й хвилині «Кристал Пелас» зробив заміну. Замість Дж. Айю в гру вступив Е. Езе, що додало команді нових сил. Однак уже за хвилину гравець «Лутона» Г. Ошо також був попереджений жовтою карткою. По ходу гри обидві команди продовжували битися на полі. На 54-й хвилині «Кристал Пелас» зробив другу заміну, випустивши замість В. Г’юза К. Дукуре. На 59-й хвилині «Лутон» отримав ще одну жовту картку, за що був попереджений А. Дауті. За рівного рахунку «Лутон» вирішив зробити заміну на 62-й хвилині. Замість Дж. Кларка вийшов П. Мпанзу, а А. Таунсенд був замінений на Т. Чонга.

Ці заміни мали привнести в гру нову динаміку і вивести її з глухого кута. На 67-й хвилині «Кристал Пелас», здавалося, повів у рахунку, але гол було скасовано через гандбол. На 69-й хвилині гравець «Лутона» Дж. Кларк отримав жовту картку. Однак усього через три хвилини «Лутон» нарешті вийшов зі скрутного становища, коли Т. Менгі забив гол, вивівши свою команду вперед. Обидві команди продовжували проводити заміни, прагнучи відігратися або закріпити свою перевагу. На 74-й хвилині у складі «Лутона» замість Е. Адебайо з’явився К. Морріс. Однак «Кристал Пелас» швидко відреагував, і на 75-й хвилині М. Олізе забив гол, знову зрівнявши рахунок. На 79-й хвилині «Лутон» зробив четверту заміну: А. Дауті замінив Дж. Дауті замінив Дж. Брауна. На 81-й хвилині «Кристал Пелас» також зробив заміну: Дж. Шлупп замінив Н. Ахамаду, а О. Едуарда замінив Матеус Франка. За шість хвилин до кінця тайму «Лутон» завдав вирішального удару. На 84-й хвилині Дж. Браун забив гол, забезпечивши своїй команді перевагу. Перемога «Лутона» була практично затьмарена пізніми попередженнями Е. Адебайо і Т. Камінські на 90-й хвилині, але в підсумку це не вплинуло на підсумковий результат. Матч між «Лутоном» і «Кристал Пелас» продемонстрував конкурентну природу Прем’єр-ліги. Обидві команди протягом усієї гри демонстрували неймовірну майстерність, сміливість і рішучість. У підсумку перемога дісталася «Лутону», який у впертій боротьбі здолав своїх суперників із рахунком 2:1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брентфорд — Лутон Таун, Вест Гем — Кр-л Пелас.