Аталанта — Наполі — 1:2. Чемпіонат Італії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-25 20:59 25 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Аталанта (Бергамо) і ... Аталанта — Наполі — 1:2. Чемпіонат Італії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

25 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Аталанта (Бергамо) і Наполі (Неаполь).

Аталанта - Наполи - 1:2. Чемпионат Италии, 13-й тур. Обзор матча, статистикаАталанта - Наполи - 1:2. Чемпионат Италии, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 13-й тур

Аталанта (Бергамо) — Наполі (Неаполь) — 1:2 (0:1)
Голи: Лукман (53) — К. Кварацхелія (44), Ельджиф Ельмас (79)

Попередження: Natan (21), Джимсіті (27), Ді Лоренцо (60), Колашинац (64)

Огляд матчу Аталанта — Наполі:

Футбольний матч між командами «Аталанта» і «Наполі» на стадіоні «Гевісс» у рамках Серії А вийшов напруженим і захопливим, обидві команди продемонстрували на полі неабияку майстерність і рішучість. У перерві рахунок був 0:1 на користь «Наполі», але в основний час «Наполі» вийшов переможцем з підсумковим рахунком 1:2. Матч із самого початку вирізнявся активністю, обидві команди демонстрували свою майстерність в атаці. На 21-й хвилині гравець «Наполі» Натан отримав жовту картку за грубий фол. На 27-й хвилині його приклад наслідував Б. Джимсіті з «Аталанти», який також отримав жовту картку. По ходу гри на 32-й хвилині жовтою карткою був попереджений гравець «Наполі» В. Маццаррі. Незабаром після цього, на 33-й хвилині, «Аталанта» зробила першу заміну, випустивши замість Х. Хатебоєра Д. Дзаппакосту. Інтенсивність гри продовжувала наростати, коли на 34-й хвилині у «Наполі» було скасовано гол через положення «поза грою». У перерві «Наполі» провів тактичну заміну на 39-й хвилині, замінивши Хуана Хесуса на М. Оліверу. Перший тайм закінчився з рахунком 0:1, завдяки вдало проведеному голу К. Кварацхелія на 44-й хвилині. На початку другого тайму «Аталанта» провела другу заміну, замінивши на 46-й хвилині М. Баккера на М. Руджері.

Ця зміна, схоже, надихнула «Аталанту», і на 53-й хвилині А. Лукман зрівняв рахунок — 1:1. Однак гра прийняла новий оборот, коли на 60-й хвилині жовту картку отримав гравець «Наполі» Г. Ді Лоренцо. У відповідь на це «Наполі» здійснив дві швидкі заміни на 63-й хвилині: М. Політано та Е. Елмас вийшли на поле замість Д. Дзаппакости та Х. Хатебура відповідно. У продовження матчу на 63-й хвилині «Наполі» ввів у гру Г. Распадорі замість В. Осімхена. На 64-й хвилині жовту картку отримав і гравець «Аталанти» С. Колашинац, що ще більше посилило напругу. У грі відбулися чергові тактичні зміни: на 76-й хвилині «Аталанта» зробила третю заміну, замінивши С. Колашинаца на Г. Бонфанті. На 78-й хвилині «Наполі» послідував цьому прикладу, замінивши Л. Остігарда на Натана, а П. Зелінські на Ж. Кахусте. Кахусте. Однак саме «Наполі» став вирішальним у матчі, коли на 79-й хвилині Е. Елмас забив вирішальний гол, забезпечивши «Наполі» перевагу в рахунку 1:2. У хвилини, що залишилися, обидві команди зробили заміни, щоб зміцнити свої позиції. На 84-й хвилині у складі «Аталанти» з’явилися К. Де Кетеляре замість Л. Мюріеля і Г. Скамакка замість А. Лукмана. Після фінального свистка судді «Наполі» вийшов переможцем із захопливого поєдинку, здобувши перемогу над «Аталантою» з рахунком 1:2 у захопливому матчі Серії А на стадіоні «Гевісс».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Торіно — Аталанта, Наполі — Інтер.